[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۴۷
  • دوره جدید

همکاری هلال احمر در برگزاری یادواره شهدای عشایر، روزنامه شیراز نوین

شیراز نوین- گروه خبر:
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان، بر همکاری این جمعیت در برگزاری یادواره شهدای عشایر استان‌های فارس، خوزستان، بوشهر، کهگیلویه و بویر احمد و چهارمحال بختیاری در مهر ماه سال جاری در منطقه پولادکف شهرستان سپیدان تأکید شد.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان فارس گفت: همانگونه که بارها مقام معظم رهبری تأکید کرده‌اند، ترویج این فرهنگ کمتر از اصل شهادت نیست. فیض اله جعفری با استقبال از همکاری و مشارکت جمعیت هلال احمر در برگزاری یادواره شهدای عشایر، اظهار کرد: همانگونه که بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تعامل و همکاری ارزنده‌ای با جمعیت در برگزاری نخستین کنگره کشوری شهدای امدادگر به میزبانی شیراز و همچنین اولین همایش استانی امدادگران جمعیت هلال احمر در دوران دفاع مقدس را داشت، این جمعیت نیز برای اجرای باشکوه یادواره شهدای عشایر از هیچ تلاش و همکاری متقابلی دریغ نخواهد کرد.
جعفری اضافه کرد: علاوه بر برپایی درمانگاه سیار و بکارگیری پزشکان داوطلب در ارائه خدمات درمانی و سلامت محور با نقش‌آفرینی معاونت داوطلبان جمعیت هلال احمر استان، این جمعیت در تأمین اکیپ امدادی برای ارائه خدمات مربوطه و پوشش یادواره و مسابقه پایانی همراه با تجهیزات مورد نیاز از جمله خودرو سنگین، آمبولانس و... نیز همکاری خواهد کرد. وی از آمادگی جمعیت هلال احمر فارس برای استقرار و اجرای نمادین مانور امدادکوهستان با حضور تیم جستجو و نجات در کوهستان این جمعیت در منطقه پولادکف خبر داد. در پایان این دیدار مسئول واحد بازرسی و ارزیابی عملکرد جمعیت هلال احمر فارس به عنوان نماینده این جمعیت برای تعامل با بنیاد شهید در اجرای یادواره شهدای عشایر معرفی شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی