[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۵
  • دوره جدید

اختصاص مشوق‌های سرمایه‌گذاری در اقلید، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس از اختصاص مشوق‌های سرمایه‌گذاری 50تا 90درصدی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی شهرستان اقلید خبر داد.
به گزارش ایسنا منطقه فارس، احد فتوحی سه‌شنبه 19تیر در حاشیه بازدید از شهرک‌های صنعتی اقلید با اشاره به وجود ۲۱۵ هکتار اراضی صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی اقلید، از بهره‌برداری و تولید 20 واحد صنعتی با اشتغال‌زایی 312نفری در این شهرک‌ها و نواحی خبر داد.
وی همچنین بر لزوم استفاده از ظرفیت‌های مناسب موجود در شهرک‌ها و نواحی صنعتی تأکید کرد و با اشاره به زیرساخت‌های موجود در شهرک‌ها و نواحی صنعتی اقلید 1 و 2، تیمارجان، خنجشت، حسن‌آباد و سده تصریح کرد: می‌توان در راستای ایجاد اشتغال از ظرفیت این شهرک‌ها استفاده کرد. مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس با اشاره به 291 هکتار اراضی که در اختیار شهرک‌ها و نواحی صنعتی شهرستان اقلید قرار دارد، عنوان کرد: 215 هکتار از این اراضی صنعتی هستند. فتوحی با بیان اینکه تاکنون 80 قرارداد سرمایه‌گذاری با متقاضیان در شهرک‌ها و نواحی صنعتی اقلید منعقد شده است گفت: 20 واحد صنعتی با اشتغال‌زایی 200 نفر در این شهرستان در مرحله بهره‌برداری و تولید قرار دارند. وی کاهش سهم پرداخت نقدی قیمت زمین در شهرک‌ها و نواحی صنعتی شده، اقلید دو و حسن‌آباد به 5 درصد و افزایش مدت پرداخت اقساط به 48 ماه را ازجمله مشوق‌های در نظر گرفته‌شده برای استفاده هرچه بیشتر صنعتگران و سرمایه‌گذاران از ظرفیت‌های موجود در این شهرک‌ها خواند و گفت: 90 درصد از اسناد تعهدی سرمایه‌گذاران در این شهرک‌ها به شرط بهره‌برداری طرح طی برنامه زمان‌بندی و نیز ایجاد اشتغال بر اساس جواز تأسیس، به آن‌ها بازگردانده می‌شود. مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس همچنین به کاهش سهم پرداخت نقدی قیمت زمین به 5 درصد و افزایش مدت پرداخت اقساط به 48 ماه در شهرک صنعتی خنجشت اقلید اشاره و اظهار کرد: در این شهرک صنعتی نیز به شرط بهره‌برداری از طرح، طی برنامه زمان‌بندی و نیز ایجاد اشتغال براساس جواز تأسیس تا سقف 70درصد از اسناد تعهدی سرمایه‌گذاران و صنعتگران به آن‌ها بازگردانده می‌شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی