[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۵۱
  • دوره جدید

تأکید بر توسعه خدمات به بیماران مبتلا به سرطان ، روزنامه شیراز نوین

با حضور مشاور عالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز و نمایندگانی از شورای اسلامی ‌شهر شیراز در بیمارستان آنکولوژی امیر، بر توسعه خدمات‌رسانی به بیماران مبتلا به سرطان، تأکید شد. به گزارش «وب دا» در شیراز، مشاور عالی رئیس دانشگاه در این بازدید، با تأکید بر اهمیت خدمات‌رسانی به بیماران مبتلا به سرطان، نسبت به تشکیل نشست‌های منظم مسئولان دانشگاه و پیگیری ویژه در این زمینه، قول همکاری داد. دکتر سید منصور کشفی افزود: در مواردی نیز که این موضوع نیازمند پیگیری در سطوح وزارتی باشد، مسئولان دانشگاه، اقدام لازم را انجام می‌دهند. او با تقدیر از مجموعه مسئولان و کارکنان بیمارستان امیر، برای خدمت‌رسانی به بیماران مبتلا به سرطان، ابراز امیدواری کرد تا با پیگیری‌های ویژه، شاهد توسعه خدمات‌رسانی این بیمارستان باشیم.
دکتر مقیمی ‌عضو شورای اسلامی ‌شهر شیراز نیز درخصوص به کارگیری توانمندی‌های این مجموعه و شهرداری شیراز، درراستای ارتقای خدمت به بیماران مبتلا به سرطان در زمینه‌های مختلف، قول همکاری داد.
در این بازدید، دکتر سید امیدرضا ذکاوت، رئیس مرکز آموزشی درمانی امیر، با ارائه گزارشی از شرایط ویژه بیماران این بیمارستان، به‌عنوان تنها بیمارستان ارائه‌دهنده خدمات خاص به بیماران مبتلا به سرطان در جنوب کشور، گفت: تمامی ‌بیماران مراجعه‌کننده به این بیمارستان، دارای شرایط اورژانسی هستند و لازم است همه امکانات و کارکنان ما در خدمت اینگونه بیماران باشند. او توسعه خدمات‌رسانی به بیماران این بیمارستان را نیازمند افزایش حمایت سازمان‌های بیمه‌گر و دانشگاه عنوان کرد و افزود: با توجه به نبود منابع درآمدزایی در بیمارستان و همچنین هزینه‌های بالای دارو، شیمی‌درمان و سایر مراقبت‌های این بیماران، این امر اهمیت ویژه‌ای می‌یابد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی