[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

کلاهبردار معافیت سربازی دستگیر شد، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی ‌شیراز از دستگیری فردی مأمورنما خبر داد که با اقدامات متقلبانه، مبلغ 170 میلیون ریال به بهانه معافیت سربازی کلاهبرداری کرده بود. 
سرهنگ دلاور القاصی مهر در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، بیان کرد: در پی مراجعه خانمی ‌به کلانتری «19سعدی» و طرح شکایت مبنی بر کلاهبرداری فردی مأمورنما به بهانه اخذ کارت پایان خدمت، موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران قرار گرفت.
سرهنگ القاصی مهر تصریح کرد: مأموران در بررسی‌های اولیه مطلع شدند که فرد مأمورنما با اغفال و انجام اعمال متقلبانه و با ادعای نفوذ در مراجع قضائی و انتظامی‌ و به انگیزه اخذ کارت معافیت سربازی برای برادر شاکی و ازدواج با وی، مبلغ 170 میلیون ریال کلاهبرداری کرده است. این مقام انتظامی ‌خاطرنشان کرد: مأموران کلانتری بلافاصله با فعالیت‌های تخصصی و اقدامات پلیسی، موفق شدند متهم را در مخفیگاهش شناسایی و دستگیر کنند.
فرمانده انتظامی‌ شهرستان شیراز با بیان اینکه متهم پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی و از آن طریق روانه زندان شد، به شهروندان توصیه کرد: به جای اعتماد به اینگونه افراد، با مراجعه به معاونت وظیفه عمومی، اطلاعات کافی را برای دریافت کارت معافیت دریافت کنند و هرگز فریب افرادی که خود را صاحب نفوذ در دستگاه‌های دولتی معرفی می‌کنند را نخورند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی