[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۵۱
  • دوره جدید

تداوم خدمت ماشین‌آلات عمرانی بنیاد مسکن فارس در خوزستان، روزنامه شیراز نوین

رئیس ستاد معین بنیاد مسکن استان فارس در استان خوزستان با بیان اینکه خدمت ماشین آلات عمرانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی‌ فارس در مناطق آسیب دیده از سیل خوزستان برای بازسازی مناطق همچنان ادامه دارد، گفت: بنیاد مسکن فارس به عنوان یک نیروی جهادی به صورت شبانه روزی خود را وقف خدمت کرده است و اکنون به سیل زدگان منطقه گوریه شهرستان شوشتر خوزستان ارائه خدمت می‌کند.
به گزارش روابط عمومی ‌بنیاد مسکن استان فارس، محمد انصاری جابری رئیس ستاد معین بنیاد مسکن استان فارس در استان خوزستان با تأکید بر عزم نیروهای جهادی استان فارس در منطقه گوریه خوزستان گفت: این تلاش‌ها قطعاً معطوف به بهسازی و بازسازی مناطق آسیب دیده خواهد شد و طعم شیرین رضایتمندی مردم و اهالی منطقه را به همراه خواهد داشت. وی با قدردانی از مشارکت و همراهی مردم منطقه گوریه و شهرستان شوشتر گفت: این مشارکت‌ها مثال زدنی و کم‌نظیر است. نیروهای بنیاد مسکن استان فارس در همه عرصه‌های خدمت شاهد همراهی و همدلی مردم عزیز خوزستان هستند.
رئیس ستاد معین بنیاد مسکن استان فارس در استان خوزستان گفت: به  هر خانوار روستایی که محل سکونت وی بر اثر سیلاب اخیر آسیب جدی دیده، 100 میلیون ریال کمک بلاعوض و 400 میلیون ریال تسهیلات بانکی با سود چهار درصد و بازپرداخت 10ساله پرداخت می‌شود. این مقام مسئول گفت: ماشین‌آلات بنیاد مسکن استان فارس به صورت دائم و شبانه‌روزی در گوریه فعالیت می‌کنند تا همه خسارت‌ها را از چهره شهر بزدایند و زندگی مردم بهتر از زمان قبل از سیل سامان یابد.
محمود عباسی، معاون پشتیبانی بنیاد مسکن استان فارس نیز با حضور در جمع نیروهای ستاد معین بازسازی بنیاد مسکن استان فارس، عزم جدی نیروهای خدوم و جهادی را ستود و آن را برگرفته از غیرت و رشادت این نیروها دانست.
در سیل فروردین ماه امسال در شهر گوریه شهرستان شوشتر تقریباً 15 درصد از این شهر به زیر آب فرو رفت و خسارت‌های زیادی بر جای ماند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی