[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۰
  • دوره جدید

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس فارس معرفی شد، روزنامه شیراز نوین

جانشین بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کشور در مراسم معارفه مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس فارس از مدیرکل پیشین به دلیل راه اندازی موزه دفاع مقدس استان تقدیر و مأموریت مدیرکل جدید را پربار کردن محتوای این موزه اعلام کرد.
امیر سرتیپ دوم محمد فهمیده قاسم‌زاده با تقدیر از سرهنگ پاسدار حمیدرضا گرامی‌ که از مدیرکلی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس فارس خداحافظی کرد، افزود: کار بزرگ وی در مدت دو سال و نیم، افتتاح مرکز و موزه دفاع مقدس در فارس بوده است و انتظار می‌رود این موزه و مرکز فرهنگی که از لحاظ ساختمان تکمیل شده است، در محتوا نیز پربار شود.
وی عنوان کرد: تکمیل این موزه نیازمند همکاری همه اقشار مردم است و موظفیم این فرهنگ غنی و ثروت عظیم فرهنگی را برای نسل جدید به‌عنوان وظیفه‌ای خطیر به سرانجام برسانیم.
آیین معارفه و تقدیر یکشنبه ۲۳ تیرماه ۹۸ در شیراز برگزار شد که سرهنگ پاسدار سعید کوشکی با عنوان مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس فارس معرفی و سرهنگ پاسدار حمیدرضا گرامی ‌از این سمت خداحافظی کرد.
جانشین بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کشور در این مراسم با بیان اینکه ارمغان بزرگ مجاهدت همه بزرگان تشیع، علما و مردم پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ‌بوده است، عنوان کرد: با پیروزی انقلاب دشمنی استکبار فزونی یافت و با انواع توطئه‌ها درصدد نابودی این ملت نوپا برآمد و درنهایت، با راه انداختن یک جنگ کلاسیک از سوی همسایه غربی ما آزمونی بزرگ برای جهاد، مقاومت و آزمایش رقم خورد.
فهمیده قاسم زاده با تأکید بر اینکه مدیریت جهادی در این آزمون مقابل همه استکبار قرار گرفت، بیان کرد: امام خمینی(ره) مهندسی نیروهای مسلح پیش از انقلاب را بر عهده گرفتند و با چهار عملیات بعد از یک سال از شروع جنگ دشمن به عقب رانده شد.
وی ابراز داشت: امام خمینی(ره) فرهنگ ترکیبی زیبایی را برای پاسداری از انقلاب رواج دادند و مجاهدت نیروهای مسلح و آحاد مردم جنگ تحمیلی را به دفاع مقدس بدل کرد که ثروتی ملی است و می‌تواند تا دویست سال آینده آحاد مردم را از این فرهنگ غنی بهره مند سازد.
فهمیده قاسم زاده عنوان کرد: نتیجه فرهنگ دفاعی و وحدت کلمه پیروزی انقلاب با عنایت خداوند بود و در چهلمین سالگردش، رهبر معظم انقلاب بیانیه گام دوم انقلاب را ارائه و کلیدواژه مقاومت را به ملت جهان تقدیم کردند.
در این مراسم همچنین از کتاب خاطرات سرهنگ گرامی ‌در طول دفاع مقدس باعنوان «روزهای گرامی» رونمایی شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی