[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

ساختار شهرداری باید اصلاح شود، روزنامه شیراز نوین

عضو شورای اسلامی ‌شهر شیراز گفت: ساختار شهرداری باید اصلاح شود. به گزارش روابط عمومی ‌وامور‌ بین‌الملل شورای اسلامی ‌شهر شیراز، دکتر علی ناصری در دیدار با مجموعه‌ اداره‌ سرمایه انسانی شهرداری گفت: فرآیند بهره‌وری کارمندان باید در اولویت برنامه‌های مدیران مجموعه‌ سرمایه انسانی شهرداری قرار گیرد.
وی اصلاح ساختار شهرداری را ضروری برشمرد و بیان کرد: باید به حجم بالای نیروهای شهرداری به عنوان ظرفیت نگاه کرد و آنها را ساماندهی داد. 
به گفته رئیس کمیته اجتماعی کمیسیون فرهنگی شورا، وضعیت نیروها باید پایش شود و نیروها براساس سطح تحصیلات، تخصص و میزان مهارت در حوزه‌های مرتبط فعالیت کنند.
وی با بیان اینکه باید دوره‌های آموزشی تخصصی و مرتبط با حوزه فعالیت برای نیروها و مدیران برگزار شود، تصریح کرد: اعطای بسته‌های تشویقی بر اساس گذراندن دوره‌های آموزشی و ارزشیابی از نیروها می‌تواند در راستای تعیین تأثیرگذاری دوره‌های آموزشی نقش اساسی داشته باشد.
دکتر ناصری با تأکید بر سنجش بهره‌وری مدیران، نیروها و سازمان‌های شهرداری، خاطرنشان کرد: با اجرای این امر، می‌توان بر اساس شاخص‌های ارزیابی، نیروهای پرتلاش و خلاق هر حوزه را شناسایی، تشویق و ارتقا داد.
عضو شورای اسلامی‌ شهر شیراز، خواستار ساماندهی وضعیت راننده‌های حجمی‌ شهرداری شد و ابراز کرد: در راستای ارتقای انگیزه‌ خدمت در بین نیروها باید وضعیت معیشتی آن‌ها مورد توجه قرار گیرد. 
دکتر ناصری بر تشکیل مجتمع رفاهی شهرداری تأکید کرد و افزود: باید مراکزی برای ارائه‌ خدمات رفاهی مطلوب به نیروها در نظر گرفته شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی