[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

اختصاص ۲۳۵ فقره وام احداثی و تعمیری به داراب، روزنامه شیراز نوین

مدیر بنیاد مسکن شهرستان داراب با بیان اینکه 235 فقره وام احداثی و تعمیری در سیل سال جاری به شهرستان داراب اختصاص یافته، گفت: متقاضیان دریافت این تسهیلات به بانک‌های عامل معرفی شدند و در حال انعقاد قرارداد با بانک برای استفاده از این تسهیلات هستند.
به گزارش روابط عمومی ‌بنیاد مسکن استان فارس، مهندس محمد‌هادی میزان مدیر بنیاد مسکن شهرستان داراب در حاشیه بازدید مهندس اسلامی‌ و مهندس عبادی، ناظران عالی معاونت بازسازی بنیاد مسکن فارس، از بنیاد مسکن داراب و بررسی  مراحل جذب تسهیلات حوادث احداثی و تعمیری این شهرستان افزود: بنیاد مسکن از اولین ساعت‌های جاری شدن سیلاب در بخشی از مناطق شهرستان داراب در کنار مردم بود و کار امداد را آغاز کرد.
وی با بیان اینکه  در حال حاضر سهمیه این شهرستان از اعتبارات حوادث سیل ۹۸  تعداد ۲۳۵ فقره وام احداثی و تعمیری است، گفت: امید است با استفاده بهینه از این تسهیلات شاهد رونق کار و تلاش در مناطق آسیب دیده و همچنین بهسازی و بازسازی این مناطق باشیم.
مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ‌شهرستان داراب اضافه کرد: شهرستان داراب در سال‌های گذشته از آسیب‌های ناشی از خشکسالی رنج برده و صدمات زیادی را متحمل شده است. امسال به برکت بارش‌های بهاری، بخش‌هایی از این آسیب‌ها ترمیم شد؛ اما در برخی از مناطق جاری شدن سیلاب خسارت‌هایی به بار آورد. بنیاد مسکن در شرایط کنونی با روان‌سازی ارائه تسهیلات می‌کوشد خسارت‌های ناشی از سیلاب را جبران کند. میزان با بیان اینکه بنیاد مسکن در همه زمینه‌های محرومیت‌زدایی و توسعه در کنار مردم بوده است، گفت: اجرای طرح‌ هادی در  ۸۰روستا و واگذاری ۱۴هزار و ۸۲ قطعه زمین به جوانان فاقد مسکن و واجدان شرایط در بخش روستایی و شهری، از اقدامات بنیاد در این شهرستان است. مدیر بنیاد مسکن شهرستان داراب اضافه کرد: صدور ۱۶هزار و ۸۳۸ فقره پروانه ساخت روستایی با نظارت ناظران فنی نیز در این شهرستان انجام شده است. مهندس اسلامی ‌و مهندس عبادی، ناظران عالی معاونت بازسازی بنیاد مسکن فارس نیز در بازدید از بنیاد مسکن داراب و بررسی مراحل  جذب تسهیلات حوادث احداثی و تعمیری این شهرستان، مراحل جذب تسهیلاب را مناسب و خوب ارزیابی کردند.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی