[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

امین گنجی به عنوان مدیر جدید منطقه فارس معرفی شد، روزنامه شیراز نوین

امین گنجی به عنوان مدیر جدید منطقه فارس معرفی شد
مراسم تکریم و معارفه مدیران قدیم و جدید منطقه فارس با حضور مدیر عامل شرکت و هیئت همراه در سالن کنفرانس مرکز منطقه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی‌ شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه فارس، آیین تکریم سیاوش اورنگی و معارفه امین گنجی با حضور مهندس قاسم عرب یارمحمدی، مدیرعامل شرکت و هیئت همراه و رؤسای منطقه فارس برگزار شد.
قاسم عرب یارمحمدی، مدیرعامل شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران، ضمن ابراز خرسندی از فعالیت‌های صورت گرفته از زحمات کارکنان منطقه فارس قدردانی نمود.
وی افزود: منطقه فارس توانسته در سال‌های اخیر فعالیت‌های زیادی را با همت و تلاش همکاران انجام دهد. این منطقه ثابت کرده است که با کمترین امکانات می‌تواند بیشترین خدمات را ارائه دهد. عرب یار محمدی ادامه داد: در بازدیدی که از مراکز انتقال نفت و مسیرخطوط لوله انجام شد، مسائلی با مهندس امین گنجی مدیر جدید منطقه فارس مطرح گردید که باید این موارد در منطقه هدف گذاری شوند و در آینده شاهد پیشرفت این موارد باشیم. وی همچنین با تقدیر از تلاش‌های مهندس سیاوش اورنگی و آرزوی توفیق خدمت به مهندس امین گنجی گفت: امیدوارم ایشان به عنوان مدیر جدید منطقه فارس با همکاری و همت کارکنان، بتواند در جهت تحقق اهداف شرکت فعالیت‌های مؤثری داشته باشند.
همچنین سیاوش اورنگی، مدیر سابق منطقه فارس در ابتدای صحبت‌های خود برای آقایان جعفری نسب، معماریان و گودرزی به دلیل نائل شدن به درجه بازنشستگی آروزی موفیقت کرد و همچنین از همکاری و فعالیت‌های کارکنان منطقه فارس تشکر نمود.
امین گنجی، مدیر جدید منطقه فارس گفت: امیدوارم بتوانم در کنار همکاران منطقه فارس، در راستای تحقق اهداف عالی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران گام بردارم.
وی ادامه داد: طی این دو روز شاهد عملکرد خوب همکاران در مراکز بودم و امیدوارم که بتوانم با حمایت آن‌ها مشکلات منطقه را به حداقل برسانم. در پایان مراسم ضمن آرزوی موفقیت و سلامتی برای مدیر سابق و جدید منطقه فارس، حکم امین گنجی و لوح تقدیر سیاوش اورنگی به آن‌ها اهدا گردید. 
گفتنی است امین گنجی مدیر جدید منطقه فارس با مدرک لیسانس رشته مهندسی مکانیک از سال 76 به به صنعت نفت وارد شد. وی پیش از این به عنوان معاونت عملیاتی منطقه خوزستان خدمت نموده است. در حاشیه این مراسم، سالن آموزش مرکز منطقه با حضور مهندس عرب یار محمدی افتتاح گردید.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی