[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۴
  • دوره جدید

چه زیبا رد صلاحیت شدند!، روزنامه شیراز نوین

اگر عباس جدیدی، علیرضا دبیر و امیررضا خادم برای کشتی مملکت صلاحیت نداشته باشند، پس باید در کجا مشغول به کار شوند؟ یعنی دوباره برگردند شورای شهر؟ قول می‌دهید آنجا صلاحیتشان تأیید شود؟
عکس‌های عباس جدیدی را در ذهنمان مرور می‌کنیم. همان سلفی‌های معروفی که یکی، دو سال پیش کلی سر و صدا کرده بود. 
جدیدی یک بار با شادروان منصور پورحیدری در بیمارستان عکس یادگاری گرفت، پس از آن بی‌نهایت عکس‌های فتوشاپی در مذمت کار او در فضای مجازی پخش شد! زندگی عادی عباس جدیدی پس از این اتفاق به طور کلی مختل شد و او که عضو شورای شهر تهران بود، بارها در این باره داد سخن سر داد.
پس از جدیدی اما یاد نطق‌های علیرضا دبیر در شورای شهر تهران می‌افتیم. نطق‌هایی که منتقدانه درباره‌اش حرف می‌زدیم و می‌گفتیم جایگاه او مگر در شورای شهر یا عرصه جدال‌ها و کشمکش‌های سیاسی است؟ قهرمانان جهان و مدال‌آوران المپیک چرا نباید در ورزش حضور داشته باشند؟
این شعار را متفق القول با هم سر دادیم تا این که عباس جدیدی و علیرضا دبیر برای ریاست فدراسیون بلاتکلیف کشتی، ثبت‌نام کردند و این یعنی بازگشت به همان نقطه‌ای که ما می‌خواستیم.
ورزشکاران سر جای خود، سیاست‌ورزان هم در جایگاه خود؛ این آرزویی است که سال‌ها برای تحقق آن تلاش می‌کنیم و چه به ندرت نتیجه گرفته‌ایم. این که خسته شده‌‌ایم یا نه را باید شما درباره‌اش قضاوت کنید؛ اما با پروژه رد صلاحیت علیرضا دبیر و عباس جدیدی در انتخابات ریاست فدراسیون کشتی چگونه باید کنار بیاییم؟
اگر جدیدی، علیرضا دبیر و امیررضا خادم برای کشتی مملکت صلاحیت نداشته باشند، پس باید در کجا مشغول به کار شوند؟ یعنی دوباره برگردند شورای شهر؟ قول می‌دهید آنجا صلاحیتشان تأیید شود؟
عباس جدیدی که کشتی او را مقابل ملوین داگلاس فراموش نمی‌کنیم، چه جایگاهی دارد؟ آیا حق او حضور در انتخابات فدراسیون کشتی نیست؟ پس جدیدی دوباره باید سلفی‌ها و فتوشاپ‌هایش در فضای مجازی پخش شود تا عده‌ای آرام بگیرند؟
علیرضا دبیر و امیررضا خادم چطور؟ قهرمان جهان و قهرمان المپیک، اگر در کشتی و در یک انتخابات ساده صلاحیت حضور نداشته باشند، پس در کجا باید صلاحیت مشعشع آنها را جستجو کرد؟
مسئولانی که در انتخابات فدراسیون‌های ورزشی مدعی هستند هیچ گونه مهندسی وجود ندارد، امروز در این باره چه توضیحی دارند؟
آیا همین سوال ساده و پیش پا افتاده، حق مسلم علاقه‌مندان به ورزش نیست؟

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی