[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

عباس رضایی: هیئت کبدی فارس به‌شدت با بحران مالی روبه‌رو است، روزنامه شیراز نوین

رئیس هیئت کبدی استان فارس با بیان اینکه این هیئت به شدت با بحران مالی روبه‌رو است، گفت: اگر مسئولان همت کنند و مشکل مالی برطرف شود، با قدرت تمام در لیگ کبدی کشور شرکت می‌کنیم.
عباس رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز اظهار داشت: لیگ برتر کشور کبدی در شش ماه دوم سال و با حضور 12 تیم برگزار می‌شود و همان طور که سال گذشته شرکت کرده و از بین 10 تیم مقام سوم را کسب کردیم، امیدواریم امسال هم شرکت کنیم.
رضایی در رابطه با وضعیت تیم کبدی فارس در کشور عنوان داشت: تمام تیم‌ها اعم از نوجوانان و جوانان هم دختر و هم پسر حدود دو ماه است که در حال تمرین هستند و آماده شرکت در مسابقات قهرمانی که هفته  آینده برگزار می‌شود، هستند.
رئیس هیئت کبدی فارس افزود: در حال حاضر پایگاه آموزشی ما خانه کبدی استان فارس در سالن والفجر شیراز است. همچنین دو مرکز آموزشی دیگر راه‌اندازی شده که یکی از این دوره‌ها در شرق شیراز  و دیگری در شمال غرب شهر در شهرک گلستان برگزار می‌شود.
عضو هیئت رئیسه فدراسیون کبدی با اشاره به اینکه کبدی جزو بازی‌های دانش‌آموزی قرار گرفته است، گفت: امسال هیئت کبدی باید المپیاد دانش‌آموزی را برگزار کند و در نتیجه مسئولیت ما بیشتر شده و در این راستا باید با یک برنامه‌ریزی همه جانبه امور را پیش ببریم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی