[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

درخشش ورزشکاران فارسی در رقابت‌های کاراته وان ایران، روزنامه شیراز نوین

ورزشکاران فارس در نخستین روز کاراته وان ایران موفق به کسب ۲ مدال انفرادی و یک مدال تیمی‌ شدند. به گزارش روابط عمومی‌ و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس، در پایان روز نخست پیکار‌های کاراته وان ایران ورزشکاران فارس به ۲ مدال افرادی و یک مدال تیمی‌ دست یافتند.
اولین مرحله لیگ کاراته وان ایران در سالن شهید افراسیابی تهران آغاز شد و در روز نخست، کاراته کا‌های رده سنی نونهالان، کاتارو‌های تمام رده‌های سنی و پاراکاراته‌ای‌ها به میدان رفتند که در کاتای انفرادی در رده سنی نوجوانان متین محمدی یکتا از قم مقام اول، سینا احمدیان از تهران مقام دوم و محمدحسین علامی ‌از بوشهر و سید حسین موذنی از فارس به صورت مشترک در سکوی سوم قرار گرفتند.
در رده سنی امید سید مجید وکیلی از قم بر سکوی قهرمانی ایستاد و مهدی رضایی از کرمان نایب قهرمان و امیرحسین کرمی ‌قزلجه از آذربایجان و پوریا همایون از فارس مشترکاً سوم شدند.
نتایج بخش‌های دیگر این رقابت‌ها:
کاتای تیمی ‌نونهالان: ۱. تیم آذربایجان شرقی ۲. میرعماد ساری ۳. مرودشت و مس کرمان (ب)
کاتا تیمی ‌جوانان: ۱. تیم مقدم ۲. تیم آکادمی‌ معین آستانه اشرفیه ۳. تیم کِرست گیلان و تیم بانه
پارا کاراته: ۱. فرزاد صفری از آذربایجاان شرقی با ۲۴.۶ امتیاز ۲. محمدرضا بقایی از فارس با ۲۴.۲ امتیاز ۳. حافظ حافظی کیا از تهران با ۲۴.۲ امتیاز و ۳. ابوالفضل چهرقانی از تهران با ۲۳.۶ امتیاز.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی