[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

مد و لباس ایرانی اسلامی ‌چیزی جز عفاف و حجاب نیست، روزنامه شیراز نوین

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی‌ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ‌استان فارس، در دومین روز از برگزاری سومین جشنواره مد و لباس فجر استان فارس، مسابقه زنده طرحی مد و لباس استان فارس برگزار شد.
مهدی رنجبر، معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ‌فارس گفت: برای نخستین بار، مسابقه زنده طراحی مد و لباس را با حضور حدود ٥٠ نفر از طراحان برتر استان فارس برگزار کردیم. رنجبر ادامه داد: این مسابقه با موضوع «طراحی لباس بانوی پرچم‌دار ایران در المپیک توکیو» با استقبال طراحان مواجه شد و برگزیدگان این مسابقه روز دوشنبه ٢٤ تیر ماه جاری در آیین پایانی جشنواره، مورد تجلیل و تقدیر قرار خواهند گرفت.
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ‌فارس اضافه کرد: در این جشنواره تلاش داریم با معرفی مؤسسات و طراحان حوزه مد و لباس، تولید در این صنعت را رونق بخشیم. وی با اشاره به برگزاری این جشنواره در هفته عفاف و حجاب خاطرنشان کرد: مد و لباس ایرانی اسلامی ‌چیزی جز عفاف و حجاب نیست و ما نیز در برنامه‌های این جشنواره تلاش داریم با رویکردی نو بتوانیم با آموزش مناسب، باعث ایجاد پیشرفت در این زمینه شویم.
لازم به ذکر است که روز دوم سومین جشنواره مد و لباس فجر استان فارس، علاوه بر مسابقه زنده طراحی، دو کارگاه از هفت کارگاه آموزشی پیش‌بینی شده برای جشنواره، برگزار شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی