[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۸
  • دوره جدید

تعامل با هدف پیشبرد اهداف امدادی، روزنامه شیراز نوین

رئیس اورژانس فارس با حضور در دفتر فرمانده انتظامی ‌استان، با وی دیدار کرد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، محمد جواد مرادیان رئیس اورژانس فارس، ضمن تبریک انتصاب سردار حبیبی به عنوان فرمانده انتظامی ‌فارس، از اقدامات نیروی انتظامی ‌در راستای همکاری و تعامل با اورژانس تقدیر و تشکر کرد. در این دیدار، بر تعامل و همکاری بیش از پیش دو دستگاه نیروی انتظامی ‌و اورژانس در راستای پیشبرد اهداف و افزایش خدمت‌رسانی به مردم تأکید شد. اخبار دریافتی از پایگاه خبری پلیس فارس از حضور فرمانده انتظامی ‌استان در فسا و دیدارش با خانواده شهید حجت الله دشتبانی خبر می‌دهد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار رهام بخش حبیبی به همراه جمعی از مسئولان انتظامی ‌استان، ضمن حضور در شهرستان فسا، با خانواده سروان شهید والامقام حجت‌الله دشتبانی دیدار و گفت‌وگو کرد. در پایان این دیدار، سردار حبیبی با اهدای لوح تقدیر به خانواده این شهید گرانقدر، از آنان تجلیل کرد.
گفتنی است سروان شهید حجت الله دشتبانی در تاریخ 18 تیرماه سال جاری هنگام درگیری با قاچاقچیان مواد مخدر در شهرستان میناب به درجه رفیع شهادت نایل شد. 
معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان نیز با حضور در دفتر نظارت همگانی (197) از نزدیک با تعدادی از شهروندان دیدار کرد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در راستای تکریم ارباب رجوع، سرهنگ احمدرضا استوار با حضور در دفتر نظارت همگانی (197) از نزدیک با مردم دیدار و مطالبات آن‌ها را در خصوص موارد انتظامی بررسی کرد. در این دیدار مردمی، معاونان و رؤسای پلیس‌های تخصصی فرماندهی انتظامی استان فارس نیز سرهنگ استوار را همراهی کردند. گفتنی است روزهای دوشنبه هر هفته هیئت رئیسه استان در دفتر197 واقع در سی متری سینما سعدی روبه‌روی روزنامه تماشا با مردم ملاقات و به مشکلات آن‌ها در حوزه انتظامی و ترافیکی رسیدگی می کنند. 
مدیرکل بهزیستی استان فارس نیز در روزهای گذشته با حضور در دفتر فرمانده انتظامی ‌استان با وی دیدار و گفت‌وگو کرد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در این دیدار سید مرتضی موسوی مدیر کل بهزیستی استان فارس،  انتصاب سردار رهام بخش حبیبی به عنوان فرمانده انتظامی ‌استان را به وی تبریک گفت و برای ایشان آرزوی موفقیت کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی