[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

سخنگوی هیئت رئیسه: دو نماینده از وزرا درخواست آپارتمان کرده بودند، روزنامه شیراز نوین

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی ‌با بیان اینکه «دو نماینده مجلس از وزرا دریافت آپارتمان را درخواست کرده بودند»، گفت که این درخواست در ازای انصراف از استیضاح نبوده است.
به گزارش ایسنا، اسدالله عباسی در حاشیه جلسه علنی صبح روز دوشنبه مجلس در جمع خبرنگاران با اشاره به اظهارات ابوترابی، نماینده نجف‌آباد در خصوص درخواست آپارتمان در ازای انصراف از استیضاح وزرا گفت: هیئت رئیسه مجلس این موضوع را در جلسه امروز بررسی و اعلام کرد که چنین چیزی صحت ندارد.
وی افزود: دو نفر از نمایندگان در دور فعلی مجلس از برخی وزرا درخواست دریافت آپارتمان را داده بودند که این نماینده آن را به موضوع انصراف از استیضاح ربط داده بود؛ اما هیئت رئیسه این مسئله را تکذیب می‌کند.
عباسی با اشاره به حادثه حمله به خودروی سالک، نماینده اصفهان نیز گفت: این موضوع در هیئت رئیسه مجلس بررسی شد. آقای سالک در یکی از خیابان‌های تهران برای انجام مصاحبه مراجعه کرده بود و راننده وی که منتظرش بوده، از سوی دو موتورسوار که چهار نفر بودند، مورد حمله قرار گرفت. این افراد برای سرقت کیف و مدارکی که در صندلی عقب خودرو وجود داشت، آمده بودند و هویتشان هنوز معلوم نیست. لذا راننده برای دفاع از خود دست به سلاح برده و تیر هوایی شلیک کرد؛ اما به دلیل دستپاچگی، یکی از تیرها به پایش اصابت کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی