[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۹
  • دوره جدید

ارسلان مطهری: مسئولیت ما در آسیا سنگین است، روزنامه شیراز نوین

مهاجم تیم فوتبال ذوب‌آهن با تأکید بر اینکه برای حضورش در استقلال شیطنت شد، گفت: همین که تنها تیم ایرانی در آسیا هستیم، باعث می‌شود مسئولیت ما در آسیا بسیار سنگین‌تر از قبل شود. ارسلان مطهری از مهاجمان خوب سال‌های اخیر فوتبال ایران است که با تیم فوتبال نفت به فوتبال ایران معرفی شد و در پارس جنوبی و تراکتورسازی توپ زد و پس از آن به ذوب‌آهن پیوست. این بازیکن فصل گذشته درخشش فراوانی در خط حمله ذوب آهن داشت و گل‌های زیادی برای این تیم در لیگ برتر و آسیا به ثمر رساند. مطهری در حال حاضر در اردوی آماده‌سازی ذوب آهن حضور دارد و در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص وضعیت خودش و این تیم توضیحاتی ارائه داده است.
مسئولیت سنگینی داریم
اینکه تنها نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا هستیم، وظیفه ما را سنگین‌تر می‌کند. دوست داشتیم در این مرحله به الوحده برخورد کنیم؛ چون می‌خواستیم حداقل یک بازی در ایران داشته باشیم و شرایط میزبانی را تجربه کنیم که این نشد. «تنها نماینده ایران» در این مرحله بودن باعث شده بیشتر احساس مسئولیت کنیم و امیدوارم که این بار سنگین را به سلامت به مقصد برسانیم.
می‌توانیم الاتحاد را شکست دهیم
در همین فصل یک بار قهرمان عربستان را شکست دادیم و روحیه خوبی برای شکست دادن یک تیم دیگر از عربستان داریم. الاتحاد تیم بزرگی است؛ اما ما توان و آمادگی شکست دادن آن را داریم. همان‌طور که ما الاتحاد را رصد می‌کنیم و شرایط این تیم را تحت آنالیز دقیق قرار می‌دهیم، آنها هم همه اتفاقات ما را رصد می‌کنند و با شناخت کافی به مصاف ذوب‌آهن می‌آیند. کار ساده‌ای برای شکست دادن الاتحاد نداریم، اما همه تلاشمان را می‌کنیم تا این کار سخت را انجام دهیم.
«ثبات» برگ برنده ذوب است
حفظ شاکله تیم اتفاق خوبی بود که با تلاش آقای آذری و علیرضا منصوریان افتاد. ما بازیکنان کمی ‌از دست دادیم و داشته‌های خوبی برای پر کردن خلأ این بازیکنان داریم. به اعتقاد من تیم امسال حتی از تیم سال قبل هم بهتر است؛ چون از همین ابتدا با هم تمرین می‌کنیم و شناختمان هم نسبت به قبل از یکدیگر بهتر شده است.
منصوریان کارهای زیادی برای موفقیت تیم انجام داد
ذوب آهن در زمان امید نمازی هم بازی‌های خوبی می‌کرد و موقعیت‌های خوبی هم روی دروازه حریف خلق می‌کرد؛ اما به هر دلیلی توپ‌های ما گل نمی‌شد. علیرضا منصوریان یک مربی جوان و امتحان پس داده است و زمانی که مسئولیت ذوب‌آهن را پذیرفت، برای متحول کردن این تیم شب و روز وقت گذاشت. منصوریان برای این تیم همه کار کرد و اگر تیم در زمان او در بعد نتیجه گیری دگرگون شد، این موضوع اتفاقی به دست نیامده است.
بدن‌سازی ذوب با منصوریان فوق‌العاده بود
در زمان منصوریان اتفاقات خیلی خوبی در تیم افتاد، مثل ایجاد همدلی، رفاقت و صمیمیت که این موضوع تیم را واقعاً دگرگون کرد. اما یکی از بهترین اتفاقاتی که با حضور منصوریان برای تیم افتاد، بدن‌سازی فوق العاده تیم بود. بدن‌سازی ما در زمان منصوریان آنقدر خوب بود که هم بازی‌های فشرده را به سلامت پشت سر گذاشتیم و در همه بازی‌ها تا دقیقه نود و حتی در اوقات اضافه جنگیدیم و بر تیم مقابل فشار آوردیم.
ذوب آهن باشگاه بزرگی است
البته از این تصمیم خیلی خوشحالم. چون ذوب‌آهن هم باشگاهی بزرگ و پرافتخار در ایران آسیا است و اعتبار فراوانی دارد. ادامه همکاری‌ام با این باشگاه را به فال نیک می‌گیرم و امیدوارم سال خیلی خوبی را تجربه کنم. برای موفقیت خودم و این تیم بزرگ و پرافتخار در ایران و آسیا همه تلاشم را انجام می‌دهم.
می‌توانیم مدعی قهرمانی باشیم
تیم ذوب آهن می‌تواند شرایط خوبی در فصل آینده داشته باشد. شاید زود باشد که از الان بگویم مدعی قهرمانی هستیم، اما واقعاً هدفمان این است که برای قهرمانی تلاش کنیم. ما موفقیت در آسیا و لیگ برتر را در کنار هم دنبال می‌کنیم و درصدد هستیم ظرفیت این موفقیت‌ها را برای تیممان ایجاد کنیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی