[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۰
  • دوره جدید

سومین شکست متوالی، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین: ارژن در سومین دیدار فصل خود نیز تن به شکست.  هفته سوم لیگ برتر فوتسال دیشب به انجام رسید و در دیداری که در سالن شهید ابوالفتحی شیراز انجام شد، ارژن سه بر دو مقابل مقاومت البرز تن به شکست داد.
در نیمه اول تیم میهمان بازی بهتری ارائه داد و موقعیت های خطرناک بیشتری هم ایجاد کرد.  این تیم در دقیقه هفت بازی با یک کار تاکتیکی فوق العاده به گل اول بازی دست یافت.  در ادامه ارژن تلاش زیادی کرد تا بتواند گل خورده را جبران کند اما در غیاب سه مهره مهم خود یعنی کشاورز، زارعی و جوانبخت، از زور لازم برای فشار به حریف برخوردار نبود.  در عوض این دروازه بان ارژن بود که دو مرتبه مانع فروپاشی مجدد دروازه میزبان شد.  بهترین موقعیت برای ارژن در دقیقه 20 بازی خلق شد اما حرکت زیبای بازیکنان این تیم با ضربه دقیقی از سوی عزیزی و سپس ایلانلو همراه نشد تا این نیمه با همان یک گل به سود مقاومت البرز به پایان برسد.
اما در نیمه دوم ارژن چهره متفاوتی از خود نشان داد.  هر دو تیم موقعیت های متعددی ایجاد کردند و بالاخره یکی از شوت‌های میثم ایلانلو در دقیقه 34 به تور نشست.  این گل امیدواری های زیادی برای پیروزی ارژن ایجاد کرد اما به یکباره در عرض چند ثانیه و در دقیقه 36 دو گل متوالی وارد دروازه این تیم شد!  در دقیقه 37 داوود خسروی یکی از گل‌ها را پاسخ داد اما این پایان کار بود و ارژن به تک امتیازی که شاید لیاقتش را داشت نرسید.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی