[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۲
  • دوره جدید

تیم دارت شهرداری شیراز مقام دوم کلانشهرهای کشور را به دست آورد، روزنامه شیراز نوین

رئیس اداره تربیت بدنی و تفریحات سالم سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز گفت: تیم دارت شهرداری شیراز موفق به کسب مقام دوم کلانشهرهای کشور شد.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز، یحیی زارع با اعلام این خبر اظهار کرد: ششمین دوره مسابقات دارت شهرداری‌های کلان‌شهرهای کشور با حضور 13 تیم و به میزبانی اردبیل از تاریخ 11 تا 13 تیر ماه برگزار و در نهایت تیم شهرداری شیراز موفق به کسب مقام دوم شد
وی افزود: داریوش خورشیدی، جواد زمانی، امین فتاح‌پور، علیرضا پورزمانی و فرزاد شمالی بازیکنان تیم شیراز بودند و فرزاد شمالی سرپرستی تیم را بر عهده داشت.
رئیس اداره تربیت بدنی و تفریحات سالم سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز تصریح کرد: مازیار صالحی نیز از جانب کمیته ورزش و تفریحات سالم دبیرخانه کلانشهرهای کشور به عنوان ناظر در این دوره مسابقات حضور یافت.
زارع با بیان اینکه مسابقات ورزشی شهرداری‌های کلانشهرهای کشور همه ساله در 12 رشته ورزشی و با همت کمیته ورزش و تفریحات سالم دبیرخانه شهرداری‌های کلانشهرهای کشور برگزار می‌شود، عنوان کرد: هر کلانشهر در سال میزبان یک رشته ورزشی است و شیراز هم در آذر ماه سال جاری میزبان مسابقات تنیس روی میز خواهد بود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی