[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

از ۵۰ رده برتر و فرمانده ناحیه تجلیل شد، روزنامه شیراز نوین

طی مراسمی‌ و با حضور جانشین فرمانده سپاه فجر استان فارس از 50 رده برتر و فرمانده، ناحیه مقاومت احمد بن موسی(ع) شیراز تجلیل شد. به گزارش خبرگزاری از شیراز، سرهنگ مرتضی خسروانی عصر دیروز در مراسم تجلیل از 50 رده برتر و فرمانده ناحیه مقاومت سپاه احمد بن موسی(ع) شیراز، اظهار داشت: فلسفه وجودی اشراف فرماندهی و جشنواره مالک اشتر تأمین‌کننده اطلاعات موردنیاز هر فرمانده در هر رده‌ای برای تصمیم‌گیری به‌منظور نیل به اهداف سازمان است. خسروانی، ادامه داد: همه به عنوان یک بسیجی در محضر خداوند متعال باید پاسخگو باشیم و موظفیم در ساعات اداری و غیر اداری در راستای کسب رضایت خدای متعال حرکت کنیم.
وی، بیان داشت: اشراف یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین وظایف مسئولان و فرماندهان است و هنگامی‌که مدیر و فرمانده به کلیه زوایای کار اشراف داشته باشد، قطعاً جایی برای شکست و انحراف وجود ندارد. فرمانده سپاه احمد بن موسی(ع) شیراز، یادآور شد: طبق تدابیر حکیمانه فرماندهی معظم قوا، در نیروهای مسلح علاوه بر نظارت‌های تخصصی و میدانی که انجام می‌شود، اشراف کلی فرماندهی به عنوان یک ابتکار راهبردی از جانب مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) برای ارتقای نظارت و آگاهی فرمانده و مسئول به مجموعه مدیریت خود است. خسروانی ادامه داد: معیار و ملاک‌هایی باید وجود داشته باشد که وجه تمایزی باشد بین کسانی که زحمت می‌کشند، مأموریت‌های مختلف را به بهترین وجه انجام می‌دهند و کار و تلاش می‌کنند باید شناسایی کند. وی افزود: همه ساله بر اساس نتایج و ارزیابی‌های مختلف و همچنین به خاطر ترویج و توسعه فرهنگ شایسته‌سالاری زمینه معرفی رده‌ها و فرماندهان برتر فراهم شده که امسال نیز 50 رده برتر در این جشنواره معرفی می‌شوند. خسروانی با تأکید بر اینکه این افراد و رده‌ها در برنامه‌های مختلف به عنوان الگو شناخته می‌شوند، گفت: این مهم با هدف توسعه فرهنگ شایسته‌سالاری و شایستگی‌های سازمانی همراه با ارتقای فرهنگ بسیجی، ایثار، جهاد و ایجاد زمینه بروز خلاقیت و نوآوری برای تحول سازنده، پیشرونده و پیشبرنده بسیج است.
خسروانی با بیان اینکه این مراسم در واقع ارج نهادن به تلاش‌های رده‌های مختلفی که تلاش مضاعف داشته که در قبال آن هیچ چشم‌داشتی ندارند، خاطرنشان کرد: بسیج تنها سازمانی بوده که هیچ چشم‌داشتی از هیچ کس نداشته و فقط برای رضای خدا خدمت‌گذاری مردم است.
در پایان این مراسم از 50 رده و فرماندهان برتر ناحیه مقاومت بسیج سپاه احمد بن موسی(ع) شیراز با اهدای جوایزی تجلیل شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی