[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

تاریخ برگزاری مسابقات قرآن اوقاف در فارس اعلام شد، روزنامه شیراز نوین

مرحله استانی چهل و دومین دوره مسابقات قرآن اوقاف فارس در روز‌های ۲۷ و ۲۸ تیرماه در شیراز برگزار می‌شود.
سیدامیرعباس جلالی، رئیس اداره امور قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه فارس، از برگزاری مرحله استانی چهل و دومین دوره مسابقات قرآن اوقاف در این استان خبر داد و گفت: این مسابقات در دو بخش بانوان و آقایان در روزهای پنج‌شنبه و جمعه، ۲۷ و ۲۸ تیرماه جاری در شیراز برگزار می‌شود.
وی از رقابت قریب ۲۲۴ نفر در این مرحله از مسابقات خبر داد و افزود: از این تعداد ۱۰۰ نفر آقا و ۱۲۴ نیز بانوان هستند که در رشته‌های شفاهی به رقابت می‌پردازند.
جلالی به تشریح برنامه‌های این مسابقات پرداخت و گفت: در بخش بانوان آزمون تمام رشته‌های حفظ در ساعت ۸ صبح در سالن عترت اداره‌کل اوقاف و امور خیریه فارس برگزار می‌شود که شرکت در آزمون کتبی مفاهیم در آن الزامی ‌است. رئیس اداره امور قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه فارس ادامه داد: تمام رشته‌های ترتیل، قرائت و دعاخوانی نیز از ساعت ۸ صبح روز جمعه در همان سالن عترت اوقاف فارس برگزار خواهد شد. وی با اشاره به مسابقات بخش آقایان گفت: در این بخش مسابقات تمام رشته‌های حفظ و دعاخوانی در ساعت ۸ صبح روز پنج‌شنبه در حرم مطهر حضرت علی‌بن حمزه(ع) و رشته‌های اذان، ترتیل و قرائت هم در ساعت ۸ صبح روز جمعه برگزار می‌شود. جلالی از حضور ۶ داور آقا و ۶ داور بانو در این مسابقات خبر داد و گفت:  به طور کلی ۱۲ داور در این مسابقات حضور دارند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی