[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۸
  • دوره جدید

جشن میلاد امام رضا(ع) در محله محراب برگزار شد ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی ‌شهرداری منطقه دو، این مراسم پرشور و هیجان که در میان استقبال گرم یاوران محترم شورا و اهالی محل  با همکاری خودجوش آنان در تدارک شام برای 2000نفر، برپایی ایستگاه صلواتی و توزیع شربت در میان افراد حاضر، استقرار خودرو آتش‌نشانی و حضور همکاران از سازمان آتش‌نشانی برای پیشگیری از هرگونه حادثه احتمالی، مستقر شدن اتوبوس سیار سازمان انتقال خون برای خونگیری از شهروندانی که مایل به اهدای خون به افراد بیمار و نیازمند هستند، همکاری پلیس راهور در خصوص ایمن‌سازی محیط و ایجاد آرامش در شرکت کنندگان با مسدود نمودن قسمتی از مسیر خیابان محراب و با همکاری صمیمانه نیروی انتظامی برای حفاظت و امنیت در محل جشن همراه بود، با حضور همکاران پایگاه مقاومت و بسیج منطقه دو، همکاران سختکوش در واحد تأسیسات و نماینده محترم اداره کل بازرسی در منطقه دو به منظور ایجاد ساعاتی مفرح برای شاد نمودن اوقات افراد محله‌های کم‌برخوردار به مناسبت گرامیداشت دهه پربرکت کرامت و میلاد امام رضا(ع) انجام شد.
برنامه پس از اذان مغرب و عشا آغاز و تا حدود نیمه‌های شب ادامه داشت و دارای بخش‌های متنوع هنری، مولودی‌خوانی، تئاتر طنز، آهنگ‌های اصیل شیرازی، مسابقه پرهیجان آب خوردن بین زوج‌های جوان به همراه اهدای جایزه، پذیرایی و... بود که با استقبال بی‌نظیر شهروندان از دیگر محله‌های منطقه دو، یاوران و معتمدان محترم شورای محلات مختلف، تسهیلگر و هنرجویان شرکت دانش‌بنیان کاردوک در منطقه دو و در میان شادی و شعف شرکت کنندگان برگزار شد.
نقطه اوج این مراسم نیز تجلیل از پاکبان نمونه محله بود که با اهدای جایزه توسط آقای چشم براه، نماینده محترم اداره کل بازرسی در منطقه دو انجام شد. پایان بخش جشن و سرور میلاد مبارک امام رضا(ع) توزیع شام در بین شرکت کنندگان با تعدادی بالغ بر 2000 نفر بود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی