[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۴
  • دوره جدید

کشتی باید توسط قهرمانان خودش اداره شود، روزنامه شیراز نوین

پرافتخارترین کشتی‌گیر ایرانی بعد از مدت‌ها سکوت خود را شکست و به حضور قهرمانان در انتخابات فدراسیون کشتی تأکید کرد. به گزارش ورزش سه، انتخابات فدراسیون کشتی بعد از ماه‌ها کش و قوس بالاخره برگزار می‌شود تا این فدراسیون کلیدی و مدال‌آور برای ورزش ایران رئیس خود را برای 4 سال آینده بشناسد.
در روزهای اخیر تأیید نشدن نام قهرمانان سرشناس کشتی برای حضور در انتخابات به دغدغه اصلی اعضای مجمع و اهالی کشتی تبدیل شده؛ اگرچه خبر رسید علیرضا دبیر برای حضور در انتخابات صلاحیتش احراز شده و مشکلی نخواهد داشت.
در این میان، حمید سوریان، دارنده 7 مدال طلای جهان و المپیک، بعد از مدت‌ها تصمیم گرفته سکوت خود را بشکند و در آستانه انتخابات جامعه کشتی را با حرف‌های خود آگاه کند که بهترین انتخاب را انجام دهند.
پرافتخارترین کشتی‌گیر تاریخ ایران در گفت‌وگو با خبرنگار ما صحبت‌هایی را درباره انتخابات فدراسیون کشتی انجام داده که در ادامه می‌خوانید.
کشتی باید توسط قهرمانان خودش اداره شود
کشتی ایران همیشه قهرمانان بزرگی داشته و به همین دلیل هم مردم همیشه به واسطه همین قهرمانان در کنار این ورزش قرار داشتند. به همین دلیل هم کشتی مى بایست توسط همین نام‌آوران خودش اداره شود.
خوشبختانه شرایط برای یکی از قهرمانان فراهم شد
در چند روز گذشته بحثی به وجود آمده بود که از حضور سه تن از قهرمانان و افتخارآفرینان کشتی در انتخابات فدراسیون جلوگیرى شود. کاش شرایط به نحوی پیش می‌رفت که هر سه با هم در انتخابات حاضر می‌شدند؛ اما خوشبختانه در آخرین لحظات شرایط براى حضور یکى از این قهرمانان بزرگ فراهم شد تا دغدغه جامعه کشتى از بین برود.
اعضای مجمع نقش مهمی ‌در آینده کشتی دارند
اعضای محترم مجمع فدراسیون کشتی همه بازوان توانمند ورزش پرافتخار ایران هستند که همیشه نقش مهمی‌ در موفقیت‌های کشتی ایفا کردند و حالا هم می‌توانند با تصمیم قاطع خود نقش مهمی ‌را در آینده کشتی ایران رقم بزنند.
کشتی از جایگاه اصلی خود فاصله گرفته
کشتی ایران مدتی است که از جایگاه واقعی خود فاصله گرفته است و برای بازگشت به جایگاه اصلی‌اش نیاز به همراهی همه اهالی این رشته دارد. همراهی که می‌تواند کشتی را به جایگاه اصلی خود برگرداند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی