[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۹
  • دوره جدید

رفته‌رفته لیگ بهتر و جذاب‌تر خواهد شد، روزنامه شیراز نوین

به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران، محمد ناظم‌الشریعه سرمربی شیرازی تیم ملی فوتسال درباره وضعیت لیگ برتر در دو هفته ای که گذشت، گفت: فعلاً هفته‌های اول لیگ را پشت سر گذاشته ایم و هنوز برخی تیم‌ها در رقابت‌ها جا نیفتاده اند، اما به نظر من رفته رفته لیگ بهتر و جذاب تر خواهد شد.
وی افزود: اما همین نتایج دو هفته اول لیگ برتر نوید این را می‌دهد که ان‌شاءالله امسال لیگ خوبی را شاهد خواهیم بود و رقابت‌های تیم‌ها با یکدیگر خیلی نزدیک است و نمی‌توان نتایج را از قبل پیش بینی کرد.
ناظم‌الشریعه ادامه داد: همان طور که گفتم فعلاً هفته‌های اول را می‌گذرانیم و باید دید در هفته‌های بعد تیم‌ها چه نتایجی را کسب خواهند کرد.
محمد ناظم الشریعه، سرمربی تیم ملی فوتسال درباره حضور مارک ویلموتس در آخرین تمرین تیم ملی فوتسال گفت: حضور ویلموتس نشانه خوبی در فوتسال ما دارد. او خودش پیش از این بازیکن فوتسال بوده است و خیلی خوب با این رشته آشنا است. ویلموتس آدم بسیار خوبی است و ما با یکدیگر صحبت‌هایی را انجام داده‌ایم و به نکات مثبتی دست پیدا کردیم.
وی افزود: ویلومتس با صحبت‌هایی که با من انجام داد، قول داد بازی‌های تیم ملی را از نزدیک تماشا کند. زیرا او در فوتبال فردی باتجربه است و همین امر می‌تواند خیلی به ما کمک کند.
سرمربی تیم ملی فوتسال ایران درباره بازی‌های تدارکاتی تیم ملی قبل از آغاز جام ملت‌های آسیا گفت: ۳۱ شهریور ماه به قزاقستان سفر می‌کنیم تا در تورنمنت چهار جانبه آستاراخان شرکت کنیم که در آن تیم‌های ایران، روسیه، آذربایجان و قزاقستان حضور خواهند داشت.
وی افزود: بعد از آن ۲۲ مهر ماه نیز در مقدماتی جام ملت‌ها باید شرکت کنیم که در شهر ارومیه برگزار خواهد شد.
ناظم الشریعه همچنین درباره بازی تدارکاتی با تیم‌های آرزانتین و پرتغال بیان داشت: ۲۰ فروردین ماه با تیم آرژانتین یک بازی تدارکاتی را انجام می‌دهیم، اما بازی با تیم پرتغال قرار شد که بعد از رقابت‌های جام جهانی برگزار شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی