[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۲
  • دوره جدید

رتبه اول پرسش مهر ریاست جمهوری هستیم، روزنامه شیراز نوین

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش‌وپرورش فارس گفت: دانش آموزان و فرهنگیان فارس در نوزدهمین کنگره ملی پرسش مهر ریاست جمهوری، با کسب ۲۰عنوان اول تا سوم، در مجموع موفق به کسب رتبه اول کشوری شدند.
به گزارش خبرگزاری مهر، جهانبخش بانشی گفت: نوزدهمین کنگره ملی پرسش مهر ریاست جمهوری، با حضور ۲۵۰ دانش‌آموز و فرهنگی منتخب از سراسر کشور در تهران برگزار شد که از استان فارس نیز ۹ دانش‌آموز و ۱۱ همکار فرهنگی به‌عنوان منتخبان استان حضور داشتند. وی افزود: دانش آموزان و فرهنگیان فارس در این دوره از پرسش مهر ریاست جمهوری، موفق به کسب ۸ رتبه اول، ۸ رتبه دوم و ۴ رتبه سوم کشوری شدند.
بانشی اسامی ‌دانش آموزان منتخب فارس در مرحله کشوری پرسش مهر ریاست جمهوری را به شرح زیر اعلام کرد: پارسا توانایی، محمد کرامتی، محمد پوریا باقری و نوید عطوفت از ناحیه ۴، رضا راستی از میمند، مهسا آل سعدی از مرودشت، سیده درنا جعفری از ناحیه ۱ و حدیث فرحانی پور و آیدا کشاورزی از ناحیه ۳ شیراز.
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش‌وپرورش فارس اسامی ‌همکاران فرهنگی منتخب فارس در این کنگره را نادر لادنی و عبدالرحمن محسنی از لارستان، حمید فرزاد از ناحیه ۴، امیر پژمان از استهبان، ملیحه رحیمی ‌اداره کل، سیما سلیمان پور از ششده، آزیتا نوروزی و طلعت شیعه‌خو از ارژن، محبوبه کاظمی ‌و زهرا دریسی از ناحیه ۱ و فاطمه گودرزی از سپیدان اعلام کرد.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی