[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

نقش کلیدی بسیج در مدیریت مصرف بهینه برق ، روزنامه شیراز نوین

به منظور ترویج و گسترش فرهنگ مصرف بهینه برق، همچنین استفاده مناسب از انرژی الکتریکی، سمینار آموزشی نقش کلیدی بسیجیان در مدیریت مصرف بهینه انرژی برق در ساختمان و حفظ محیط زیست با حضور مدیرعامل، معاونان، کارکنان و بسیجیان شرکت برق منطقه ای فارس برگزار شد. 
به گزارش دفتر روابط عمومی‌ شرکت برق منطقه‌ای فارس، در ابتدای مراسم مزبور مهندس عبدالعزیز کریمی‌ مدیرعامل این شرکت، از صنعت برق به عنوان صنعتی زیربنایی یاد کرد که نقش مهمی ‌در توسعه اقتصادی و رفاه جوامع به عهده دارد. وی در ادامه خاطرنشان ساخت: این انرژی پاک برای اقتصاد در حال توسعه ایران اسلامی‌ اهمیت بسزایی دارد. بدیهی است استفاده منطقی از این انرژی حیاتی  باعث ایجاد تحولات ساختاری شده و این امر، فرایند توسعه اقتصادی را تسهیل می بخشد.
مهندس کریمی ‌با اشاره به این مطلب که بسیج در زمینه بهینه‌سازی مصرف برق پر توان ظاهر شده است، اظهار داشت: همواره بسیج در تمامی ‌زمینه‌ها پیش‌قدم بوده است. در فرهنگ‌سازی مصرف برق نیز همچون گذشته عمل می‌کنیم. هر کدام به سهم خود این رسالت را نه فقط در وجود خودمان آغاز بلکه در زندگی روزمره، خانواده و محیط کار اجرا کرده تا تأثیرگذاری بیشتری داشته باشد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی