[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۹۱
  • دوره جدید

تعداد دفاتر کارگزاری تأمین اجتماعی شیراز به هفت رسید ، روزنامه شیراز نوین

محمد مصلایی سرپرست اداره کل تأمین اجتماعی استان فارس در آیین آغاز به کار کارگزاری رسمی ‌266 تأمین اجتماعی گفت: با افتتاح این دفتر کارگزاری تعداد دفاتر کارگزاری در شیراز به عدد هفت رسید.
وی با اشاره به اصل 44 قانون اساسی مبنی به برون‌سپاری واگذاری امور به بخش خصوصی افزود: سازمان تأمین اجتماعی نیز در راستای عمل به این اصل خدمات خود را برای رضایمندی بیشتر بیمه شدگان به دفاتر کارگزاری رسمی ‌واگذار کرده است. 
مصلایی با اشاره به اینکه اولین دفتر کارگزاری تأمین اجتماعی در استان فارس در سال ۸۵ افتتاح شد که ۱۴سال از عمر آن می‌گذرد، تصریح کرد: ادامه و تسریع در انجام امور و کیفیت بخشی خدمات از جمله اهداف اصلی دفاتر کارگزاری به بیمه شدگان تأمین اجتماعی است. سرپرست اداره کل تأمین اجتماعی استان فارس افزود: شعبه 2 تأمین اجتماعی با تعداد 100 هزار بیمه شده جزو 13 شعبه  بزرگ تأمین اجتماعی کشور است که این حجم از تعداد بیمه شدگان نیازمندی این شعبه به دفتر کارگزاری را  ایجاد و این دفتر در راستای ارائه خدمات در اسرع وقت و با کیفیت به همراه رضایتمندی بیمه شدگان افتتاح شد. مصلایی با اشاره به ۴۵خدمت راه دور (غیرحضوری) سازمان تأمین اجتماعی کشور گفت:  با راه اندازی از این 45 خدمت که به صورت الکترونیکی ارائه می‌شود بیمه شدگان بدون مراجعه به شعب تأمین اجتماعی می‌توانند این خدمات را دریافت کنند که این نوع خدمات راه دور هیچ خللی در انجام وظیفه کارگزاری ایجاد نمی‌کند، بلکه در راستای هم هستند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی