[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

با دبیر مشکلی ندارم، دیوانه کشتی هستم، روزنامه شیراز نوین

غلامرضا محمدی مربی تیم ملی کشتی آزاد می‌گوید علیرضا دبیر از جنس کشتی است و دردهای آن را می‌فهمد.
غلامرضا محمدی مربی تیم ملی کشتی آزاد کشور پس از انتخاب علیرضا دبیر به عنوان رئیس فدراسیون در 4 سال آینده در جمع خبرنگاران حاضر شد و در مورد انتخاب او گفت: یک نفر از جنس کشتی رئیس فدراسیون کشتی شد. تبریک می‌گویم به آقای دبیر و جامعه کشتی و برای ایشان و جامعه کشتی آرزوی موفقیت دارم.
او در پاسخ به این سوال که انتخابات و روند آن را چطور ارزیابی می‌کند، بیان کرد: امروز مجمع خوبی بود. من نگران بودم و اظهار تأسف کردم به دلیل عدم حضور قهرمانان جهان و المپیک کشورمان. ای کاش آنها هم بودند و در مجمع حضور داشتند. آقای امیررضا خادم و عباس جدیدی سرمایه ورزش این کشور هستند. باید این‌ها را جذب کنیم و نه اینکه آنها را طرد کنیم. در مجموع اما امروز مجمع خوبی برگزار شد و کشتی ما از بلاتکلیفی درآمد.
محمدی در پاسخ به این سوال که چرا به یکباره وقت صلاحیت آقای دبیر تأیید شد، افزود: من در ریز این داستان نیستم. خدا را شکر که ایشان آمد و آقای بی تمیم هم بود. باید از کسانی که تا اینجا برای کشتی زحمت کشیدند، آقای حمید بنی تمیم و رسول خادم باید تشکرد و برای دبیر آرزوی موفقیت دارم.
مربی تیم ملی کشتی آزاد ایران در پاسخ به این سوال که فکر می‌کرد رقابت پایاپایی را شاهد باشد، توضیح داد: خب شاید هیچ کس فکر این رقابت را نمی‌کرد. همه فکر می‌کردند رقابت بین آقای دبیر و بنی تمیم باشد ولی آقای نصیرزاده رقابت فشرده ای با آقای دبیر داشتند.
13 ماه به رقابت‌های المپیک باقی مانده. محمدی در واکنش به این سوال و اینکه چشم مردم ایران در المپیک به ورزش کشتی است، اضافه کرد: ببینید تمام اتفاقاتی که در اینجا رخ می‌دهد و هیاهویی که هست، به خاطر مسائل فنی است. باید تدارکات خوبی در فدراسیون انجام شود تا نتیجه آن را به خصوص در تیم بزرگسالان ببینیم. برنامه کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت باید در نظر گرفته شود؛ همانطور که آقای دبیر اعلام کردند. کار کار سختی است. زمان کمی ‌داریم و امیدوارم زمان خوبی در اختیار ما قرار داده شود. ما باید المپیک 2020، 2022 و بازی‌های آسیایی را ببینیم و امیدوارم برنامه ریزی لازم در این زمینه انجام شود.
سوال بعدی از محمدی این بود که به عنوان سرمربی تیم ملی کشتی آزاد چه انتظاری از آقای دبیر به عنوان رئیس فدراسیون دارد. او پاسخ داد: آقای دبیر از جنس کشتی هستند. قطعاً درد کشتی را خوب می‌فهمد. قطعاً می‌تواند کمک کند؛ به خصوص در حوزه‌های فنی. امیدوارم وفاق ایجاد شود و حامیان مالی بیایند. مشکلات مالی می‌توانند چرخ کشتی را کند کنند. امیدوارم با حضور ایشان این اتفاق بیفتد و مشکلات حل شود.
دبیر در مصاحبه خود اعلام کرده که کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد و فرنگی با قدرت به کار خودشان ادامه می‌دهند. شما که مشکلی برای ادامه همکاری ندارید؟ محمدی در واکنش به این دیدگاه بیان کرد: نه مشکلی نیست (با خنده). ما دیوانه این کار هستیم. هم من و هم آقای بنا که در سخت ترین شرایط این کار را قبول کردیم. قطعاً ولی رئیس فدراسیون می‌تواند در این زمینه تصمیم بگیرد ولی زمان لازم باید به کادر فنی داده شود. حداقل تا 2022 و حداکثر تا 2024 تا نتیجه کار مشخص شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی