[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

تاریخ شروع احتمالی لیگ برتر، روزنامه شیراز نوین

به گزارش فوتبالی؛ فصل جدید لیگ برتر احتمالاً از 15 مرداد آغاز می‌شود.
فدراسیون فوتبال قرعه کشی بازی‌های لیگ برتر را به بهانه آماده نبودن برخی از ورزشگاه‌ها به تأخیر انداخت اما در روزهای اخیر استادیوم‌هایی که دارای ایراد بودند در دست بازسازی قرار گرفته اند و روند کار به سرعت پیش می‌رود. استادیوم تختی جم، استادیوم شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان، استادیوم امام علی(ع) سیرجان و... از جمله استادیوم‌هایی هستند که در بازدید نمایندگان سازمان لیگ دارای ایراد معرفی شدند؛ اما عکس‌های مخابره شده از این استادیوم‌ها در روزهای اخیر نشان می‌دهد استان‌ها و باشگاه‌ها اجرای الزامات فدراسیون فوتبال را جدی گرفته اند و استادیوم‌های مورد اشاره به طور اصولی در دست بازسازی قرار گرفته اند.
بر اساس خبرهای رسیده از راهروی فدراسیون فوتبال احتمالاً سازمان لیگ برتر فصل جدید بازی‌ها را از 15 مرداد آغاز خواهد کرد و اگر در زمان تعیین شده استادیومی‌ آماده نشود تیم میزبان به طور موقت در استادیوم‌های هم‌جوار و بدون تماشاگر بازی خواهد کرد. محمد رضا داورزنی، معاون وزیر ورزش و جوانان در این باره و در مصاحبه‌ای که داشت اعلام کرد 6 استادیوم هنوز برای برگزاری بازی‌های این فصل دارای ایراد هستند و در صورتی که ایرادات این استادیوم‌ها تا شروع بازی‌ها برطرف نشود تیم‌های میزبان مجبور به بازی در استان‌های هم‌جوار خواهند شد.
البته این احتمال هم وجود دارد باز هم شروع بازی‌های این فصل لیگ برتر به عقب بیفتد چرا که تقویم فصل جدید فوتبال ایران با توجه به اینکه مارک ویلموتس اردوی بلندمدت نمی‌خواهد، فشرده نیست. بیشترین تلاش فدراسیون فوتبال برای حفظ مسائل امنیتی در استادیوم‌ها است و به همین خاطر می‌خواهد با جدی گرفتن این موضوع باشگاه‌ها و استان‌های میزبان را مجاب به استانداردسازی استادیوم‌ها کند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی