[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۱
  • دوره جدید

داور شیرازی به درجه رجینال اسکواش ارتقا یافت، روزنامه شیراز نوین

با اعلام رسمی کنفدراسیون اسکواش آسیا مهدی مختاری داور شیراز به درجه رجینال ارتقا یافت.
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان فارس، علی طباطبایی رئیس هیئت اسکواش استان در گفتگو با پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل با بیان این مطلب اظهار داشت: با اعلام رسمی کنفدراسیون اسکواش آسیا مهدی مختاری داور ارزنده شیراز و رئیس کمیته داوران کشورمان به سطح داوری رجینال ارتقا یافت و افتخاری بزرگ برای جامعه اسکواش فارس و ایران به دست آورد.
وی افزود: با توجه به چنین درجه بالایی از داوری که برای اولین بار در ایران توسط مختاری کسب شده است، از این پس با دعوت کنفدراسیون اسکواش آسیا بیش از پیش شاهد قضاوت‌های ایشان در رقابت‌های بین اللملی اسکواش خواهیم بود.
مهدی مختاری متولد 1364 و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی مهندسی عمران می‌باشد. از سال 93 رئیس کمیته داوران کشور است و یکی از جوانترین داور شرکت کننده در کلاس ارتقا بوده است. اسکواش را از سال 83 شروع کرده و در سال 84 قهرمان استان گردیده است.
وی در حال حاضر مربی لول 2 آسیا و سطح یک جهان است و قضاوت سه دوره مسابقات قهرمانی جوانان آسیا، یک دوره قهرمانی تیمی آسیا در تایوان، دو دوره قهرمانی غرب آسیا تهران و اردن و 15دوره مسابقات پی اس‌ای در ایران را به عهده داشته است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی