[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۸
  • دوره جدید

امسال میزبان ۶۸ عنوان نمایشگاهی در فارس خواهیم بود، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل شرکت بین‌المللی نمایشگاه‌های فارس اعلام کرد که سایت نمایشگاهی فارس واقع در شیراز امسال و با برنامه ریزی دقیق، میزبان 68 عنوان نمایشگاهی خواهد بود.
به گزارش ایسنا منطقه فارس، سید محمود موسوی گفت: تا سال 96 تعداد عناوین نمایشگاهی که در شیراز برگزار می‌شد، 50 عنوان بود که با هماهنگی مدیریت ارشد استان و همراهی سایر دستگاه‌ها، این تعداد در سال 97 به 60 عنوان افزایش یافت.
او اضافه کرد: امسال علی‌رغم تحریم‌ها و مشکلات اقتصادی موجود، برنامه ریزی و پیش بینی لازم برای برگزاری 68 عنوان نمایشگاهی انجام شده است.
موسوی گفت: بخشی از تلاش‌ها مصروف برگزاری عناوین نمایشگاهی که تاکنون برگزار نشده یا نمایشگاه‌هایی که قبلاً برگزار و طی چند سال گذشته تعطیل شده، بوده است.
مدیرعامل نمایشگاه‌های بین المللی استان فارس خاطرنشان کرد: امسال از 68 عنوان نمایشگاهی پیش بینی شده 8 عنوان یا اولین نمایشگاه یا نمایشگاه تعطیل شده است.
موسوی یادآور شد که نمایشگاه قهوه و خرما از نمایشگاه‌های اول و نمایشگاه ورزش و فرش ماشینی و موکت و... از نمایشگاه‌های تعطیل شده‌ای است که سال گذشته برگزار شده و امسال هم تداوم خواهد داشت.
مدیرعامل شرکت بین‌المللی نمایشگاه‌های فارس از برگزاری چهارمین نمایشگاه طلا، جواهر، نقره، ساعت و گوهرسنگ‌ها در شیراز خبر داد و گفت: این نمایشگاه با همکاری اتحادیه طلا و جواهر و زیورآلات فارس و شرکت رستاک پادویژن در روزهای شانزده تا نوزده مردادماه در شیراز برگزار خواهد شد.
موسوی خاطرنشان کرد که این نمایشگاه در مرحله پذیرش متقاضیان حضور است و امکان ثبت نام و گرفتن غرفه برای علاقه مندان وجود خواهد داشت.
مدیرعامل شرکت بین‌المللی نمایشگاه‌های فارس گفت: این نمایشگاه بعد از هفت سال تعطیلی، امسال و با همکاری و همراهی دستگاه‌های مختلف و تلاشی گسترده و یک ساله، مجوز برگزاری دریافت کرده است.
موسوی این نمایشگاه را یک رویداد بسیار مهم و ویژه دانست و گفت: امیدواریم این نمایشگاه به عنوان یکی از برنامه‌های تقویمی ‌نمایشگاهی در فارس تبدیل شده و در آینده به شکلی بین‌المللی برگزار شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی