[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۹
  • دوره جدید

استاندارفارس: دین‌باوری، ولایت‌پذیری و ولایت‌محوری سه شاخصه اصلی مأموریت ناجا ، روزنامه شیراز نوین

استاندار گفت: دین باوری، ولایت پذیری و ولایت‌محوری سه شاخصه اصلی مأموران نیروی انتظامی ‌است که توانسته‌اند با استفاده از آنها در دوره‌های مختلف رشادت‌های خود را نشان دهند. 
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، دکتر عنایت‌الله رحیمی در مراسم یادواره 54 شهید یگان ویژه استان فارس، اظهار داشت: یاد و خاطره شهدا انگیزه‌بخش، هدایت کننده و شمعی پرنور در جامعه است.
وی با بیان اینکه به یاد شهدا بودن و قدم گذاشتن در مسیر آنها افتخار بزرگی محسوب می‌شود، گفت: جهت تجدید میثاق با شهدا و بزرگداشت این عزیزان وظیفه خود دانستم تا در این مراسم معنوی حضور داشته باشم.
استاندار فارس گفت: مأموران نیروی انتظامی‌ در دوران مختلف رشادت‌های خود را به نمایش گذاشته و تلاش کرده‌اند تا همواره سربازانی آماده برای نظام جمهوری اسلامی ‌ایران باشند.
رحیمی‌ با اشاره به اینکه یکی از آموزه‌های دین اعتقاد به شاخصه‌های شهید و شهادت است، گفت: ملتی که شهادت را برای خود افتخار بداند هیچ‌گاه تسلیم دشمنان نخواهد شد و امروز شأن و منزلت جمهوری اسلامی ‌ایران در دنیا، بر اساس این آموزه دینی است.
وی گفت: جامعه ای که امنیت و احساس امنیت درآن موجود باشد، می‌تواند توسعه و پیشرفت داشته باشد که این امر در گرو تلاش‌های شبانه روزی نیروهای انتظامی ‌و امنیتی است. استاندار فارس تصریح کرد: نیروی انتظامی ‌خود را خادم مردم می‌داند و رویکردی جامعه گرا دارد که نتیجه آن امنیت پایدار در جامعه بوده است.
رحیمی ‌تصریح کرد: امروز نیروی انتظامی ‌با تلاش‌ها و رشادت‌های خود و تقدیم شهدای گرانقدر، امنیت و آرامش را در جامعه به وجود آورده است که جا دارد از اقدامات و تلاش‌های کلیه مأموران نیروی انتظامی، ‌به ویژه مأموران انتظامی ‌استان فارس تقدیر و تشکر کنم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی