[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۰
  • دوره جدید

یش از ۴۲۰ پروژه نوسازی در آموزش و پرورش فارس فعال است، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: هم‌اکنون بیش از ۴۲۰ پروژه فعال در حوزه نوسازی آموزش‌وپرورش فارس داریم که بیش از نیمی ‌از آن توسط خیرین در حال انجام است. به گزارش خبرنگار مهر، علی عسکر نجفی در مراسم گرامیداشت یکصدمین سال تأسیس آموزش‌وپرورش آباده، با اشاره به جایگاه آباده در فرهنگ استان فارس، گفت: آباده به‌عنوان مدخل ورودی استان فارس، دارای پیشینه فرهنگی پرافتخاری است.
وی تصریح کرد: آموزش و پرورش فارس با ۵۹ اداره و بیش از ۹۲۰ هزار دانش آموز و همچنین ۱۳۰ هزار فرهنگی شاغل و بازنشسته، عزم خود را برای هدایت آموزش و پرورش استان به سمت توسعه جزم کرده است.
مدیرکل آموزش و پرورش فارس ادامه داد: همه همکاران فرهنگی ما با تکیه بر رهنمودهای مقام معظم رهبری که تبلور آن در سند تحول بنیادین آموزش و پرورش نمایان است، تلاش می‌کنند تا با نگاه عمیق و همه‌جانبه و بر اساس ساحت‌های شش گانه این سند، زمینه پیشرفت آموزش و پرورش را فراهم کنند.
نجفی همچنین با اشاره به حضور مؤثر خیرین مدرسه‌ساز در آموزش و پرورش، گفت: در فارس نیز این حضور بسیار چشمگیر است، به نحوی که این استان در زمینهٔ ساخت فضاهای آموزش و پرورشی توسط خیرین از استان‌های برتر کشور است. نجفی گفت: هم‌اکنون بیش از ۴۲۰ پروژه فعال در حوزه نوسازی آموزش‌وپرورش فارس داریم که بیش از نیمی ‌از آن توسط خیرین در حال انجام است.
مدیرکل آموزش و پرورش فارس همچنین با اشاره به کمبود بیش از ۹ هزار نیروی انسانی برای شروع سال تحصیلی جدید در فارس، گفت: تلاش‌های انجام‌شده در قالب کارگروه‌های استانی و شهرستانی برای رفع کمبودها، نویدبخش این است که مهر ۹۸ را باقوت آغاز می‌کنیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی