[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۵۳
  • دوره جدید

جلسه هم‌اندیشی شهردار و شورای اسلامی ‌شهر جویم با مردم برگزار شد ، روزنامه شیراز نوین

 خبرنگار-آرزو جهان پیما
 به گزارش جویم نیوز، جلسه هم اندیشی و پرسش و پاسخ شهردار و شورای اسلامی ‌شهر جویم با مردم در سالن اجتماعات شهرداری جویم برگزار گردید.
در این نشست ابتدا حسین نجفی زاده، شهردار جویم ضمن تقدیر و تشکر از اعضای شورای اسلامی، مجموعه شهرداری و همچنین حاضران در جلسه گزارش عملکردی از فعالیت‌های عمرانی-خدماتی و فرهنگی شهرداری ارائه نمود که شامل عملکرد عمرانی-خدماتی شهرداری جویم در سال ۹۷-۹۶، خدمات شهری و فضای سبز، برنامه‌های عمرانی-خدماتی پیش بینی سال ۹۸، اجرای بلوار ورودی شهر بود. پس از آن یحیی عبداله زاده، رئیس شورای اسلامی ‌شهر جویم نیز ضمن تقدیر و تشکر از حضور همشهریان، مجموعه مدیریت شهری و شورای شهر با بیان اینکه انتقادات سازنده به پیشرفت شهر کمک خواهد نمود، افزود: همدلی و همکاری شورای شهر با مجموعه شهرداری و همچنین نظرات شهروندان باعث پیشرفت و آبادانی شهر گردیده و انتظار ما این است که همشهریان وحدت و همدلی را سرلوحه کار خود قرار دهند.
وی در ادامه به ارائه گزارشی از پیگیری‌ها و عملکرد شورای شهر پرداخت که این پیگیری‌ها شامل گازرسانی، استقرار پلیس+۱۰، پلیس راهور (در دست اقدام)، بیمارستان ۳۲ تختخوابی (در حال ساخت)، نمایندگی بهزیستی، اتاق اصناف، خانه هلال، معاینه فنی خودرو (در دست اقدام)، معابر و ورودی‌های شهر (در دست اقدام)، ساختمان زایشگاه (در حال ساخت)، انجام مجدد آزمایش قبل از ازدواج در آزمایشگاه جویم، تشکیل شورای ورزشی، پیگیری اجرای بند خاکی بهمنی، مکاتبات و نشست‌هایی با مسئولان تهران، استانی و شهرستانی صورت گرفته و همچنان در حال پیگیری است که جا دارد از تمامی ‌مسئولان و مردم  که با شورای شهر و شهرداری همکاری نموده‌اند تقدیر و تشکر نماییم. لازم به ذکر است رئیس شورای اسلامی ‌شهر جویم طی سخنان خود از مردم و مالکان زمین‌هایی که در مسیر لوله‌گذاری گاز قرار می‌گیرند درخواست همکاری جهت تسریع در گازرسانی و همچنین مشارکت خیرین جهت پروژهای عمرانی نمود و ضمن تشکر از خیر بزرگوار، محمدامین رمضانی ابراز امیدواری کرد که به زودی توسط خیر با تجهیز سالن چندمنظوره رمضانی، این مکان راه‌اندازی خواهد شد. وی در ادامه افزود: با رایزنی که با اداره کل راه و شهرسازی لارستان توسط شورا صورت گرفته، فاز اول جاده جویم-  فرشته جان تا سه راهی سنگ شکن در سال جاری تعریض خواهد شد که جا دارد از همکاری این اداره کل نیز تقدیر و تشکر نماییم. در پایان، حاضران سوالات خود را مطرح نمودند و اعضای شورای شهر و شهردار به ابهامات و پرسش‌های شهروندان در خصوص مسائل عمرانی-خدماتی پاسخ دادند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی