[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۷
  • دوره جدید

افتتاح پروژه بزرگ ورزشی در نی‌ریز با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان، روزنامه شیراز نوین

با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان یک پروژه بزرگ ورزشی در نی‌ریز افتتاح و بهره‌برداری شد. به گزارش روابط عمومی‌ و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، خانم دکتر فرامرزیان معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان صبح دیروز پنجشنبه بیست و هفتم تیر ماه به منظور افتتاح و بهره‌برداری از چند پروژه ورزشی در شهرستان‌های استان فارس با استقبال مدیرکل ورزش و جوانان، مدیرکل امور اجتماعی استانداری فارس، معاونان اداره کل و تنی چند از دیگر مسئولان وارد فرودگاه شهید دستغیب شیراز شد.
معاون وزیر ورزش و جوانان به همراه مدیرکل توسعه منابع وزارت ورزش و جوانان و هیئت همراه در بدو ورود به شهرستان نی‌ریز سفر کرد و مورد استقبال دکتر مسعودی، نماینده مردم شهرستان‌های نی‌ریز و استهبان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، شهردار، امام جمعه، اعضای شورای شهر و پیشکسوتان، ورزشکاران و قهرمانان و اهالی ورزش این شهرستان قرار گرفت.
همچنین با حضور خانم دکتر فرامرزیان، زمین چمن مصنوعی بزرگ مجموعه ورزشی شهرستان نی ریز افتتاح شد.
این پروژه ورزشی در زمینی به مساحت ده هزار متر مربع و با اعتباری بالغ بر ٣۵ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی احداث گردیده است.
در ادامه سفر معاون وزیر ورزش و جوانان به استان فارس، خانم دکتر فرامرزیان به شهرستان استهبان سفر کرد و ضمن بازدید از استخر سرپوشیده در حال احداث این شهرستان، دیداری نیز با اهالی ورزش داشت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی