[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

ژاله فرامرزیان: فارس در تکمیل پروژه‌های ورزشی، نمونه است، روزنامه شیراز نوین

دکتر ژاله فرامرزیان، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان در سخنانی در حاشیه مراسم گفت: امیدوارم این فضاهایی که ایجاد شده بتواند برای جوانان و مردم خوب نی‌ریز قابل استفاده باشد و نواقص حداقلی که من اطراف این زمین می‌بینم، به زودی برطرف شود. مجموعه عملیاتی که ما انجام می‌دهیم و زیرساخت‌هایی که احداث می‌کنیم، موجبات سلامتی و نشاط مردم را فراهم می‌کند و یکی از مصادیق توسعه یافتگی در کشور فراهم می‌کند. خوشبختانه شهرستان نی‌ریز امروز سرانه ورزشی بالای یک متر را دارد و این در حالی‌ست که این رقم در 5 سال گذشته زیر 50 سانتیمتر بوده؛ ولی ما همچنان تلاش می‌کنیم پروژه‌های جدید در صورت اخذ مجوزهای لازم برای تأمین نیازهای اصلی این شهرستان فراهم شود و امیدوارم مردم خوب این شهر از این مکان بهره‌برداری و نگهداری خوبی داشته باشند.
وی در خصوص وضعیت استان فارس در ساخت و تکمیل پروژه‌ها گفت: خوشبختانه استان فارس جزو استان‌های بسیار خوب در تکمیل پروژه‌های نیمه تمام است. یعنی ما روند افزایش و تکمیل پروژه‌هایمان در سه چهار سال گذشته بسیار سریع بوده. با وجود اینکه ما در سال گذشته و امسال با کمبود منابع مواجهیم؛ ولی با مدیریت خوب همکارانمان در اداره کل ورزش و جوانان استان، این موفقیت حاصل شده و سرانه استان فارس به یک متر رسیده که در این میان، کمترین سرانه متعلق به شیراز است و مابقی شهرستان‌ها بیش از یک متر سرانه دارند. البته باید پروژه‌های نیمه تمامی ‌هم که در دست اجراست از جمله پروژه استخر استهبان را تا پایان سال 99 به اتمام برسانیم.
فرامرزیان در خصوص اینکه در کل کشور چه تعداد پروژه‌های نیمه تمام داریم، گفت: در کل کشور 4150 پروژه  نیمه تمام داریم که بعضی از آنها نیاز به منابع مالی قابل توجهی دارند. البته ما داریم مدیریت می‌کنیم و بخشی از آن را با استفاده از سرمایه‌گذارهای خارجی، بخشی از منابع خودمان و بخشی هم با استفاده از درآمد اماکن ورزشی‌مان تکمیل می‌کنیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی