[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۵
  • دوره جدید

از این بچه‌های جوان نباید انتظار شق‌القمر داشت، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین: فردا ارژن در چهارمین هفته لیگ برتر فوتسال ایران میزبان شهروند ساری است. در سه هفته گذشته هیچ امتیازی در کارنامه نماینده شیراز ثبت نشده و این تیم فردا محکوم به شکست این تیم خوب مازندرانی است. 
با توجه به نتایج ضعیف ارژن، انتقادهایی به عملکرد این تیم در فضاهای حقیقی و مجازی مختلف به وجود آمد. ما هم نوشته بودیم که باید تحولات اساسی در عملکرد این تیم صورت بگیرد. حمیدرضا کمالی در گفت‌وگو با شیرازنوین در این باره می‌گوید: باید ببینیم که از چه منظر باید به این تحولات نگاه کنیم. آیا می‌شود این تحولات را صورت داد یا خیر. آیا باشگاه ارژن با توجه به مشکلات مالی و امکاناتی که دارد، می‌تواند چنین تحولی ایجاد کند؟
کمالی در خصوص سه بازی گذشته که هر سه به شکست انجامیده، گفت: ما که بازی دوستانه‌ای نداشته‌ایم، پس باید به همین بازی‌های اول به چشم بازی دوستانه بنگریم. اگر می‌بینید که ما در دو نیمه از یک بازی انقدر متفاوت ظاهر می‌شویم، به همین خاطر است که در هر نیمه یکی از تاکتیک‌هایمان را باید پیاده کنیم و این یکی از علل نتیجه نگرفتن ما در سه هفته آغازین بوده است.
سرمربی ارژن همچنین به برخی انتقادهایی که در فضای مجازی علیه تیمش می‌شود، انتقاد دارد! وی در این باره می‌گوید: خدا را شکر همه اهل فن هستند. ما هی باید توضیح بدهیم و این توضیحات وقتی تکرار بشود زیاد خوب نیست. هر چه صحبت می‌کنیم، متأسفانه یک سری دوباره همان مسائل را تکرار می‌کنند. حالا باز من باید بگویم که ارژن امسال حضورش در لیگ برتر در ‌هاله ابهام بود. به هیچ عنوان قصد شرکت در مسابقات را نداشت وگرنه من نمی‌گذاشتم بازیکنان بروند. حداقل 4-5 بازیکن از سال قبل را نگه می‌داشتم. اما خب به هر صورت زمانی که تصمیم از سوی مهندس کریمی ‌گرفته شد، ایشان به من گفت و من برگشتم چون با ایشان رفاقت چندین ساله دارم. مهندس به من گفت اگر نباشی اصلاً تیم نمی‌دهیم. گفت اینجا خانه شماست و ما نمی‌توانیم شما را از خانه‌تان بیرون کنیم و با این شرایطی که داریم، به کس دیگری فکر کنیم. نه اینکه کسی بهتر از من نیست، نه! کسی نمی‌تواند با این شرایطی که ارژن دارد، این تیم را مدیریت کند. من صرفاً به این خاطر آمدم و می‌دانم چه دردسرها و مشکلاتی داریم. خب آمدیم بازیکن جذب کنیم، ولی وقتی منابع مالی ندارید چطور می‌توانید بازیکن جذب کنید؟ مهندس گفت اشکالی ندارد با تیم امید شرکت می‌کنیم، اگر حمایت شدیم تیم را بهتر می‌بیندیم ولی اگر حمایت نشدیم هم ناراحت نمی‌شویم و طبق بودجه‌ای که داریم جلو می‌رویم. ما که کارخانه آنقدر ثروتمندی نیستیم که بتوانیم تیم را برای حضور در جمع 4 تیم بالای جدول ببندیم! ما تیم امید را برای این موقع‌ها ساخته‌ایم. از بازیکنان خودمان استفاده کرده‌ایم و البته میثم ایلانلو که یکی از خوب‌های فوتسال ایران است را هم آورده‌ایم. گفتیم بیا ببینیم چه می‌شود. سعید بلباسی هم به همین ترتیب. مابقی بچه‌ها از تیم جوانان و امید ما هستند.
وی ادامه می‌دهد: بعضی می‌گویند چرا از جوان‌های شیراز استفاده نمی‌کنید! من سوال دارم که داوود خسروی بچه کجاست؟ بچه شیراز متولد 78 که گل دوم ما به مقاومت البرز را هم زد. دروازه‌بان ذخیره ما آقای حیدری که دو بازی روی نیمکت ما بوده متولد هشتاد و بچه شیراز است. احسان قاسمیان‌نژاد از بچه‌های قشقایی بوده و باصری هم متولد 79 و اهل زرقان است! هیچ‌کدام از این بچه‌ها هم پول‌دار نیستند که بگویند با پول اینها را آورده‌اند یا پارتی‌بازی در کار بوده. این بچه‌ها جوان هستند و نباید از آنها انتظار شق‌القمر داشت.
کمالی در پایان در خصوص مصدوم‌های این تیم گفت: محمد زارعی و حمید قهرمانی احتمالاً به بازی فردا (یکشنبه) می‌رسند؛ اما وضعیت رضا جوانبخت هنوز مشخص نیست.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی