[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۰
  • دوره جدید

توزیع لاستیک ماشین‌های سنگین به‌زودی، روزنامه شیراز نوین

معاون هماهنگی امور اقتصادی فارس گفت: با توجه به تغییر شیوه توزیع لاستیک ماشین‌های سنگین در سطح کشور، اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای موظف به توزیع لاستیک‌های کامیون‌های سنگین باربری شد و با توجه به دستور العمل، کار توزیع انجام خواهد شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، یدالله رحمانی در جلسه تنظیم بازار استان فارس بیان داشت: با توجه به آمار سال قبل، 10.2 درصد از سهم ناوگان جاده ای کشور بر عهده استان فارس می‌باشد که با توجه به این آمار و احتیاج مبرم ناوگان جاده ای به لاستیک، برنامه ریزی¬های لازم توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل انجام و نسبت به سهمیه بندی اقدام لازم انجام شده است.
وی در خصوص تثبیت قیمت مرغ نیز افزود: با برنامه ریزی‌هایی که در استان فارس توسط ستاد تنظیم بازار صورت گرفته است، تمامی ‌دلالان این بخش از بازار که باعث تشنج در قیمت‌ها می‌شوند در حال شناسایی هستند و توسط سازمان جهادکشاورزی ساماندهی می‌شوند. 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس اظهار داشت: سازمان جهادکشاورزی با برنامه ریزی و کنترل مرغداری‌های سطح استان و تنظیم برنامه جوجه ریزی متناسب با نیاز بازار از کاهش تولید مرغ توسط مرغداری‌ها نیز جلوگیری کند.
رحمانی در خصوص بازار شکر در استان فارس عنوان داشت: بازار شکر در استان فارس از تعادل نسبی برخوردار است. همچنین سازمان جهاد کشاورزی با مدیریت کشت چغندر پاییزه و بهاره اقدامات لازم در این خصوص را انجام دهند.
وی در خصوص نظارت بر دام زنده، تولید گوشت قرمز و کشتارگاه‌ها بیان داشت: با توجه به آمارهای استانی تهیه گوشت قرمز در استان و تعادل در این بخش جهت هماهنگی بیشتر اداره کل دام‌پزشکی با شناسایی دلالان و ساماندهی آنان و همچنین با نظارت بر نحوه کشتار و شبکه توزیع گوشت قرمز اقدام لازم برای ثبات این بخش بازار را انجام می‌دهند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی