[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۱
  • دوره جدید

هفدهمین اجلاس سالانه خیرین سلامت فارس برگزار می‌شود، روزنامه شیراز نوین

 محمد شبیری-گروه خبر
 مدیرعامل مجمع خیرین تأمین سلامت فارس از برگزاری هفدهمین اجلاس سالانه خیرین سلامت فارس و تقدیر از مسن‌ترین خیر استان خبر داد و گفت: مسن‌ترین خیری که امسال تجلیل می‌شود ٨١ ساله و جوان‌ترین آنها را ٣٦ ساله است.
به گزارش خبرنگار شیرازنوین، دکتر علی‌اکبر رامجردی در جمع خبرنگاران هدف از برگزاری اجلاس را تقدیر از خیرین حوزه سلامت ذکر کرد که در سال ٩٧ تعهدات خود را عملی کرده‌‌‌اند. وی گفت که مسن‌ترین خیری که امسال تجلیل می‌شود ٨١ ساله و جوان‌ترین آنها را ٣٦ ساله است.
وی همچنین مرور نیازها و مسائل باقی مانده حوزه سلامت با خیرین را از دیگر اهداف برگزاری این اجلاس عنوان کرد.
مدیرعامل مجمع خیرین تأمین سلامت فارس با اشاره به وجود ٣٥ پروژه عمرانی که توسط خیرین در حال انجام است، اقدام عملیاتی و راقعی خیرین فارس طی ١٧ سال گذشته بالغ بر ١٣٤٣ میلیارد تومان اعلام کرد که ارزش به روز این تفاهم نامه‌ها در حال حاضر بالغ بر ٥ هزار میلیارد تومان برآورد شده است. وی ادامه داد: نزدیک به دو هزار و ٢٤٠ تفاهم نامه منعقد شده طی این سال‌ها که بیشترین آنها با ٦٤٣ تفاهم نامه و ارزش ٩٠٠ میلیارد تومان در زمینه عمرانی، پس از آن اهدای ملک به ارزش ٣٢٧ میلیارد با ٣٨٤ تفاهم نامه، سپس ٨٣١ تفاهم نامه در زمینه اهدای وسیله نقلیه به ارزش ٣ میلیارد و  ١٠٠ تومان و مابقی مربوط به امور حمایتی بوده است.
مدیرعامل مجمع خیرین فارس با اعلام اینکه امسال از خیرین برای تکمیل ٣٥ پروژه عمرانی، دو بیمارستان رسول اعظم و یک بیمارستان در جنوب شیراز و همچنین تکمیل بیمارستان سرطان جنوب دعوت خواهد شد. رامجردی یادآور شد: بیش از دو میلیارد و ٣٠٠ میلیون تومان وام قرض الحسنه و ١٧٠ میلیون تومان کمک بلاعوض به بیماران طی دو سه سال اخیر توسط مؤسسه حمایت از بیماران این مجمع پرداخت شده است. معاون اجرایی مجمع خیرین تأمین سلامت فارس نیز گفت: هفدهمین اجلاس سالانه این مجمع با حضور ٧٠٠ خیر، تلاشگران و مسئولان این عرصه برگزار می‌شود. 
دکتر محمدرضا عالی‌منش با بیان اینکه در این اجلاس از ٦١ نفر به عنوان خیر برگزیده تجلیل می‌شود که تعهدات آنها در سال ٩٧ به اتمام رسیده است، گفت: ٤٧ نفر از خیرین مرد و ١٤ زن هستند. ٣٤ نفر از آنها شیراز و مابقی ساکن به سایر شهرستان‌های استان هستند. وی با بیان اینکه اهدای ملک ٢٠ میلیارد ریالی توسط یک خیر زن بیشترین میزان ارزش مالی کمک‌ها در سال ٩٧ بوده، مسن ترین خیری که امسال تجلیل می‌شود را ٨١ ساله و جوان‌ترین آنها را ٣٦ ساله اعلام کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی