[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۴
  • دوره جدید

دیدار جامعه ورزشی استهبان با معاون وزارت ورزش و جوانان، روزنامه شیراز نوین

معاون وزیر ورزش و جوانان در سفر به استهبان با جامعه ورزش و جوانان این شهرستان دیدار کرد. به گزارش روابط عمومی‌ و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، جمشید اسماعیلی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان استهبان با بیان این مطلب افزود: خانم فرامرزیان، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان در سفر خود به استان فارس عصر روز پنجشنبه گذشته وارد استهبان شد و با اهالی ورزش و جوانان این شهرستان دیدار کرد.
وی افزود: این دیدار با حضور دکتر مسعودی نماینده استهبان و نی ریز در مجلس شورای اسلامی، کامیاب مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس، مدیران ستادی اداره کل و مدیر امور اجتماعی استانداری فارس و جامعه ورزشی استهبان انجام گرفت.
در این دیدار معاون وزارت ورزش و جوانان طی سخنانی ضمن قدردانی از مدیران و مسئولان اداره ورزش و جوانان شهرستان استهبان و نماینده استهبان و نی ریز به منظور پیگری امور ورزش، قول پیگیری و تکمیل پروژه نیمه تمام استخر سرپوشیده را تا اواخر سال ۹۸ دادند و در مورد سالن چند منظوره ۳۰۰۰ نفری، درخواست داشتند تا فرماندار و کامیاب در شورای برنامه ریزی این موضوع را مطرح و کلنگ زنی این پروژه را پیگیری نمایند و ایشان نیز این موضوع را در وزارت دنبال نماید. همچنین به منظور توسعه ورزش همگانی مبلغ یکصد میلیون تومان به هیئت‌های ورزشی تخصیص دادند.
درادامه حیدر علی کامیاب مدیر کل ورزش و جوانان فارس، شهرستان استهبان را از جمله شهرهای پیشرو در امر ورزش همگانی و قهرمانی دانست و خاطرنشان کرد: امید است تا انتهای سال بتوانیم پروژه های نیمه تمام این شهرستان را تکمیل و به بهره برداری برسانیم.
در این نشست، فرماندار استهبان ضمن خوش آمد گویی و تشکر و قدردانی از حضور معاون وزارت ورزش وجوانان و هیئت همراه، خواستار پیگیری و تکمیل استخر سرپوشیده، پیگیری و تکمیل زمین چمن مصنوعی شهر ایج، پیگیری و نصب چمن‌های مصنوعی کوچک روستایی، ایجاد سالن ورزشی 3000 نفری چند منظوره و همچنین سالن های تخصصی کوچک با توجه به نیاز شهرستان، ایجاد دو خانه جوان در شهرهای ایج و رونیز، ایجاد چهار زمین مصنوعی در روستاها و مساعدت به هیئت‌های ورزشی شد.
فرماندار استهبان در این جلسه خواستار پیگیری مسائل ورزش شهرستان با بهر‌ه‌گیری از کمک‌های اداره کل ورزش و جوانان شد و تصریح کرد: امیدواریم با پیگیری‌های مدیرکل ورزش و جوانان استان، شاهد گشایش‌های خوبی در ورزش استهبان باشیم.
گفتنی است معاون وزیر ورزش و جوانان در بدو ورود به این شهرستان از پروژه نیمه تمام استخر سرپوشیده که ۲۳ سال از کلنگ زنی آن می‌گذرد بازدید و پس از توضیحات پیمانکار در این خصوص، معاون وزیر قول پیگیری و مساعدت دادند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی