[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۵
  • دوره جدید

انعقاد ۷۵قرارداد با متقاضیان در شهرک‌های صنعتی مرودشت، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس از برنامه این شرکت برای ایجاد ناحیه صنعتی کامفیروز در شهرستان مرودشت خبر داد و گفت: مراحل امکان سنجی و انتخاب زمین انجام و هم اینک در مراحل اخذ استعلامات از دستگاه‌های اجرایی هستیم.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی فارس، احد فتوحی در جلسه رفع مشکلات شهرستان مرودشت که با حضور نماینده مردم شهرستان‌های ارسنجان، پاسارگاد و مرودشت در مجلس شورای اسلامی و نیز برخی مدیران کل دستگاه‌های اجرایی شهرستان برگزار شد، افزود: ایجاد این ناحیه صنعتی از مصوبات هیئت وزیران است  که با هدف فراهم کردن زیرساخت‌ها برای استقرار واحد‌های تولیدی و صنعتی و اشتغال پایدار در دستور کار شرکت شهرک‌های صنعتی فارس قرار گرفته و در این زمینه، زمین آن به مساحت حدود 30هکتار مشخص شده و در مراحل اخذ استعلامات از دستگاه‌های اجرایی قرار دارد.
وی افزود: در صورت اخذ پاسخ مثبت استعلام‌ها و طی تشریفات قانونی، ایجاد این ناحیه عملیاتی خواهد شد و طرح‌های زیرساختی نیز به صورت فاز به فاز در آن انجام خواهد شد.
فتوحی اظهار امیدواری کرد با همکاری دستگاه‌های اجرایی، تا پایان امسال مراحل ایجاد این ناحیه صنعتی به عنوان سومین شهرک صنعتی در شهرستان مرودشت انجام شود.
مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس در ادامه با بیان اینکه هم‌اکنون در شهرستان مرودشت شهرک صنعتی فتح آباد و ناحیه صنعتی انجیره فعال است و در آنها متقاضیان بخش صنعت سرمایه‌گذاری کرده‌اند، گفت: هم اکنون حدود 75قرارداد با متقاضیان در این دو شهرک صنعتی منعقد شده که از این تعداد 42واحد با اشتغال 580نفر در مرحله فعالیت قرار دارند. وی اجرای طرح توسعه شهرک صنعتی فتح آباد را از برنامه‌های مهم این شرکت اعلام و تصریح کرد: در این زمینه برنامه‌هایی در دست اجرا قراردارد.
فتوحی تصریح کرد: با توجه به وجود متقاضیان سرمایه گذاری و ظرفیت محدود این دو شهرک صنعتی، ایجاد نواحی جدید صنعتی در این شهرستان ضرورت دارد و علاوه بر کامفیروز، ایجاد ناحیه صنعتی درودزن نیز در برنامه این شرکت قرار دارد.
در این جلسه موانع طرح خط انتقال برق شهرک صنعتی فتح آباد مطرح  و قرار شد در خصوص تسریع در اجرای این طرح دستگاه‌های اجرایی همکاری‌های لازم را انجام دهند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی