[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۰
  • دوره جدید

شهردار شیراز حادثه آتش‌سوزی استودیو انیمیشن کیوتو را تسلیت گفت، روزنامه شیراز نوین

شهردار شیراز طی پیامی، ‌حادثه آتش‌سوزی استودیو انیمیشن کیوتو که منجر به کشته و زخمی‌شدن تعدادی از شهروندان این شهر شد را به شهردار کیوتو و خانواده قربانیان این حادثه تسلیت گفت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، در متن پیام حیدر اسکندرپور آمده است: «همکار ارجمند جناب اقای دایساکو کادوکاوا، شهردار محترم کیوتو و رئیس اتحادیه شهرهای تاریخی، خبر آتش‌سوزی عمدی استودیو انیمیشن کیوتو که منجر شد به جان باختن ۳۴ شهروند ژاپنی و جراحت شمار بیشتری از هم‌وطنان شما که عمدتاً جوانان آینده‌دار بودند را در پی داشت عمیقاً اینجانب را متأثر کرد. متأسفانه این حادثه ناگوار برای جامعه هنری ژاپن نیز فقدان بزرگی به بار آورد. به نیابت از شهروندان شیراز و همچنین از جانب خودم، مراتب همدردی و تسلیت خود را به جنابعالی، خانواده و بستگان قربانیان این حادثه و شهروندان شهر زیبا و تاریخی کیوتو ابراز می‌نمایم. از خداوند بزرگ برای داغ‌دیدگان صبر، آرامش خاطر و قوت قلب خواستارم و امیدوارم شهر شما بتواند به زودی این ضایعه ناگوار را پشت سر گذارد.»
لازم به ذکر است که شیراز در چارچوب اتحادیه شهرهای تاریخی جهان که دبیرخانه آن در کیوتو واقع شده و ریاست آن بر عهده شهردار کیوتو است، روابط دوستانه‌ای با شهرداری کیوتو دارد. شهرداری شیراز در شهریور ۹۷  موفق به کسب کرسی در هیئت مدیره اتحادیه شهرهای تاریخی جهان شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی