[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

ثبت‌نام ۱۰ هزار متقاضی استخدام آتش‌نشانی در فارس، روزنامه شیراز نوین

رئیس جهاد دانشگاهی استان فارس گفت: بیش از 10 هزار نفر برای شرکت در آزمون استخدامی ‌آتش‌نشانی استان فارس ثبت نام کرده‌اند.
به گزارش ایسنا منطقه فارس، مظاهر بابایی یکشنبه 30 تیر در جمع خبرنگاران گفت: براساس اطلاعات درج شده در سایت ثبت نام آزمون استخدامی ‌آتش‌نشانی، 10 هزار و 53 نفر برای شرکت در این آزمون در فارس ثبت‌نام کرده‌اند.
وی گفت: در مجموع قرار است 225 نفر از شرکت کنندگان در آزمون استخدامی ‌آتش نشانی که بالاترین امتیاز را در مراحل مختلف کسب کرده باشند، به شکل پیمانی در آتش نشانی شهرداری‌های استان فارس جذب شوند. رئیس جهاددانشگاهی فارس خاطرنشان کرد: آزمون استخدامی ‌آتش نشانی جمعه 18 مرداد ماه هم‌زمان با سراسر کشور در استان فارس هم برگزار خواهد شد.
بابایی با یادآوری اینکه برگزاری این آزمون در سراسر کشور برعهده جهاد دانشگاهی است، افزود: این آزمون با همکاری اداره کل امور شهری و شوراهای استانداری فارس در هشت شهرستان استان فارس برگزار خواهد شد.
رئیس جهاد دانشگاهی فارس یادآور شد که در کل کشور 106 هزار و 387 نفر برای شرکت در این آزمون ثبت‌نام کرده‌اند که در نهایت 3781 نفر به استخدام سازمان آتش‌نشانی در خواهند آمد. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی