[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

اگر بخواهیم شاخ آمریکا را می‌شکنیم، روزنامه شیراز نوین

جانشین سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ‌ایران گفت: امروز به لحاظ قدرت نظامی ‌و دفاعی در بهترین وضعیت و شرایط قرار داریم و اگر بخواهیم، شاخ آمریکا را می‌شکنیم.
حجت‌الاسلام احمد جلیلی‌صفت یکشنبه در مراسم سی و هفتمین سالگرد شهادت شهید عباس دوران که در تالار حافظ شیراز برگزار شد، افزود: زمانی در میدان‌های نبرد دوران دفاع مقدس حتی به سلاح‌های سبک به این آسانی دسترسی نداشتیم؛ اما امروز موشک‌های نقطه‌زن ما دشمنان را مبهوت کرده‌اند. جانشین سازمان عقیدتی سیاسی ارتش ادامه داد: امروز پیشرفته‌ترین پهپاد آمریکایی توسط کسانی از جنس شهید دوران ساقط می‌شود و با افتخار به پشتیبانی شهدا محکم حرف می‌زنیم.
حجت الاسلام جلیلی صفت افزود: دشمن امروز گیج است و نمی‌داند چه کاری انجام دهد. حیثیت از دست رفته را نمی‌تواند جبران کند و دست و پا می‌زند.
وی گفت: شهید دوران تنها یک قهرمان ملی نیست بلکه یک قهرمان بین‌المللی است و آوازه او از دیواره‌های سر به فلک کشیده ایران عبور کرده و همه دنیا را پوشش داده است. وی ادامه داد: انسان در بین موجودات پیچیده‌ترین موجود است. انسان خودش وزن، قدر و منزلتش را تعیین می‌کند. شهید دوران زمانی که خلبان شد معلوم نبود چه اتفاقی می‌افتد. تا صحنه‌های سخت و فتنه‌های پیچیده و دگرگونی‌های آن‌چنانی در زندگی انسان پیش نیاید، انسان شناخته نمی‌شود. حجت الاسلام جلیلی صفت اضافه کرد: شهید دوران، قهرمان دوران‌های مختلف در جامعه اسلامی ‌است و امروز و همه آیندگان از ایثار و ازخودگذشتگی این شخصیت بزرگ سخن خواهند گفت. وی ادامه داد: وقتی جریان سران غیرمتعهدها در عراق پیش آمد، صدام می‌خواست بگوید عراق امن است؛ ولی شهید دوران گفت من امنیت آنها را به هم می‌ریزم و با فداکاری و شهادت خود معادلات سیاسی و نظامی‌ نه تنها عراق بلکه استکبار و صهیونیسم را به هم ریخت. جانشین سازمان عقیدتی سیاسی ارتش گفت: این جسارت و تفکر و ایستادگی کار هر کسی نیست. شهید دوران می‌گوید من در آتش می‌سوزم؛ اما اجازه نمی‌دهم مردم در آتش استکبار بسوزند.
حجت الاسلام جلیلی صفت با اشاره به تحریم‌های ۴۰ ساله دشمنان علیه ملت ایران افزود: امروز هم می‌بینیم دشمنان همچنان رجزخوانی می‌کنند و یادشان رفته است که در اوایل انقلاب اسلامی ‌دست خالی بودیم؛ اما استکبار را با همه تجهیزات شکست دادیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی