[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۱
  • دوره جدید

به مراجع قضایی شکایت می‌کنیم، روزنامه شیراز نوین

سرمربی تیم فوتسال نوجوانان اقلید فارس گفت: بحث تبانی به هیچ وجه قابل قبول نیست. 5 مربی باشگاه‌های مختلف، ناظر مسابقه و داوری و تماشاگران می‌توانند به خوبی گواه دهند که تبانی در کار نبوده است.
به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران، مهدی عابدی در مورد بحث تبانی دو تیم اقلید فارس و شازند اراک در رقابت‌های لیگ برتر فوتسال نوجوانان گفت: بحث تبانی صحت ندارد که بعضی رسانه‌ها و سرمربی تیم الماس مشهد این موضوع را مطرح کرده اند. در روز آخر مسابقات لیگ برتر فوتسال نوجوانان با توجه به اینکه تیم کاشان با ۲۱ امتیاز صعودش به مرحله بعد قطعی می‌شد، تیم‌های اقلید فارس و بندر عباس هر دو با ۱۷ امتیاز به عنوان تیم دوم می‌توانستند صعود کنند.
وی در ادامه گفت: وقتی که ما می‌توانیم با یک نتیجه یک بر صفر به مرحله بعد صعود کنیم، لزومی ‌ندارد بخواهیم به تیم اراک فشار وارد کنیم و تیم اراک باید به خاطر اینکه صعود نکند به ما فشار وارد می‌کرد، نه ما. اگر فیلم بازی را به خصوص ۱۷ دقیقه اول این مسابقه را تماشا کنید، متوجه می‌شوید چه بازی سنگین و پرفشاری بوده است. سرمربی تیم اقلید فارس گفت: بحث تبانی به هیچ وجه قابل قبول نیست. در صورتی که ۵ مربی باشگاه‌های مختلف، ناظر مسابقه، ناظر داوری و تماشاگران می‌توانند به خوبی گواه دهند که این مسابقه در سلامت کامل برگزار شده است. در این بازی حتی توپ به تیر دروازه ما برخورد کرد و در دقایق پایینی کرنری از سوی این تیم زده شد و اگر این توپ آخر (کرنر) گل می‌شد، آیا کسی دیگر بحث تبانی را پیش می‌کشید؟
وی در پاسخ به این سوال که جابری دبیر کمیته فوتسال در مصاحبه با سایت فدراسیون فوتبال اعلام به تعلیق مسابقات کرده است، گفت: خیر. اطلاعی ندارم.  من حتی امروز صبح با جابری صحبت کردم برای میزبانی مرحله بعد و وی گفت در حال بررسی  برای میزبانی این مرحله هستیم و اصلاً در رابطه با  بحث اینکه تبانی شده صحبتی با من نداشت. بعد از این تماس با ناظر این بازی هم صحبت کردم که وی گفت اصلاً تبانی در کار نبوده و شما یک گل زدید. تیم اراک حمله نمی‌کرد. این که تبانی نیست. وی در پایان گفت: ‌به نظرم تیم بندرعباس که ذی‌نفع در نتیجه این بازی بود باید مدعی تبانی می‌شد نه تیم الماس مشهد. مطمئن باشید ما نسبت به این موضوع به مراجع قانونی شکایت می‌کنیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی