[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۲
  • دوره جدید

یک سرخ‌پوش جانشین پاتوسی در استقلال، روزنامه شیراز نوین

استقلال برای جانشینی آیاندا پاتوسی دست روی چند بازیکن ایتالیایی و برزیلی گذاشته که فرناندو کانسین احتمالاً گزینه نهایی آبی‌ها خواهد بود.
رسانه‌های بلژیک به شایعه حضور کانسین ‌هافبک برزیلی اوستنده در ایران و پوشیدن پیراهن استقلال واکنش نشان دادند. دو رسانه بلژیکی با اعلام این خبر که این بازیکن بعد از ۵ سال طلایی در حال جدایی از اوستنده قرار گرفته، اعلام کردند که این بازیکن به دنبال حضور در استقلال است و روز چهارشنبه این انتقال انجام خواهد شد.
این بازیکن برزیلی گزینه جانشینی پاتوسی در استقلال است؛ اما تا به امروز مسئولان استقلال به نام او اشاره نکرده بودند و به نظر می‌رسد حالا با تأیید رسانه‌های بلژیک باید این انتقال را نهایی دانست.
هافبک طراح و 27 ساله باشگاه اوستنده در بلژیک، فصل قبل یکی از بازیکنان کلیدی این تیم بود. فرناندو کانسین بعد از درخشش در رده‌های پایه فوتبال برزیل، فصل 2011-2010 راهی بلژیک شد و پیراهن اندرلخت را پوشید. او 3 فصل در اندرلخت بازی کرد و سپس از سال 2013 به اوستنده رفت تا در این تیم متوسط بلژیکی بازی کند.
فرناندو کانسین از فصل 2014-2013 عضو اوستنده است و تاکنون حدود 200 بازی برای این تیم انجام داده و گل‌هایی نیز به ثمر رسانده. کانسین که چند بار نیز برای تیم‌های نوجوانان و جوانان برزیل به میدان رفته تا سال 2020 با اوستنده قرارداد دارد، اما بعید نیست به تهران بیاید. کانسین در پست‌ هافبک بازیساز و وینگر می‌تواند به استقلال کمک کند و سابقه خوبی در فوتبال بلژیک دارد تا مانند پاتوسی باتجربه حضور در ژوپیتر لیگ به ایران سفر کند.
فرناندو کانسین در مقدماتی لیگ اروپا نیز برای اوستنده بازی کرده و نکته جالب درباره این ‌هافبک برزیلی، هم‌تیمی‌بودن او با رامین رضاییان در تیم بلژیکی است. این دو فصل 2018-2017 را کنار هم و در ترکیب اوستنده سپری کردند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی