[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

برگزاری دومین همایش ملی مراقبت و نگهداری از ساختمان در شیراز، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل راه و شهرسازی فارس گفت: با هدف کمک به ارتقای کیفی ساخت و ساز در کشور، دومین همایش ملی مراقبت و نگهداری از ساختمان با حضور جمع کثیری از اساتید، مهندسان و مسئولان عرصه ساختمان کشور در آبان ماه سال جاری به میزبانی دبیرخانه دائمی ‌مبحث 22 مقررات ملی ساختمان در شیراز برگزار خواهد شد.
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی فارس، مهندس فیروز تکاور مدیرکل راه و شهرسازی فارس ضمن بیان این خبر افزود: با توجه به اهمیت مراقبت و نگهداری از ساختمان و لزوم رعایت آن در چند سال اخیر و نیز تأکید و توجه وزارت راه و شهرسازی به خصوص معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی، موجب برگزاری همایش در این خصوص گردیده است. 
وی اضافه کرد: امیدواریم در این همایش بتوان مقالاتی جامع و کاربردی که در خصوص مراقبت و نگهداری از ساختمان ارائه می‌شود را در چهارچوب قانون در صنعت ساختمان سازی ثبت و اجرایی نموده و همچنین با توجه به در دستور کار قرار داشتن ویرایش مبحث 22 مقررات ملی ساختمان نیز نقش بسزایی در این خصوص داشته باشد.
وی در ادامه تصریح کرد: همایش مذکور با مشارکت معاونت مسکن  وزارت راه و شهرسازی، دفتر مقررات ملی ساختمان، مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی و سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس، توسط دبیرخانه دائمی ‌مبحث 22 مقررات ملی ساختمان برگزار می‌گردد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی