[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۸
  • دوره جدید

افشاگری‌ جنجالی‌ خادم از ردصلاحیتش در انتخابات‌، روزنامه شیراز نوین

انتخابات فدراسیون کشتی با عدم احراز صلاحیت امیررضا خادم و عباس جدیدی برگزار شد. هرچند امیررضا خادم از انجام مصاحبه خودداری می‌کرد، با انتشار متنی در یکی از پیج‌های اینستایی خود به بعضی سؤالات که این روز‌ها ذهن علاقه‌مندان کشتی را درگیر کرده، پاسخ داد.
به گزارش فوتبالی، این نخستین و تنها واکنشی است که از سوی این چهره سرشناس و معاون مستعفی وزیر ورزش بعد از انتخابات کشتی منتشر شده است. امیررضا خادم که معاونت مسعود سلطانی‌فر را در وزارت ورزش برای مدت‌ها بر عهده داشت و با کناره‌گیری از وزارتخانه، حکم مشاور وزارت کار را گرفت و بلافاصله در انتخابات کشتی ثبت‌نام کرد، در قسمتی از نوشته‌اش آورده است: «برای چند نفر می‌شود توضیح داد؟! ۱۰ نفر؟! ۱۰۰ نفر؟! ۱۰۰۰ نفر؟! مگر می‌شود برای میلیون‌ها ایرانی که به چهره یا نام، یکی مثل من را می‌شناسند نشست و توضیح داد؟! به‌فرض که شد؛ در وضعیتی که روزی نیست از یک گوشه، خبر نوعی از فساد، آن هم توسط افرادی که تا دیروز جانماز آب می‌کشیدند، به گوش می‌رسد و مردم دیگر نه اطمینان به مجرمیتِ محکومین دارند و نه مطمئن به سلامتی مدعیان و مروجین تقوا هستند! چه فایده‌ای دارد از اتفاقی گفت که خودم هم هنوز نمی‌دانم واقعاً علتش چه بود!
مطالبی مطرح بود، چون مستندی مغایر با توضیحات من نداشت همگی رفع ابهام شد و البته گفته شد ابهامات دیگری هم هست، اما بابت آن مستندی که امکان توضیح و دفاع برایم فراهم کند ارائه نشد، اما حکم صادر شد و گفتند که در انتخابات کشتی «صلاح نیست ورود کنی! ممکن است برایت حاشیه درست شود! اینجا را بی‌خیال شو؛ ولی اگر برای جای دیگری استعلام درخواست شود، ۴۸ ساعته صلاحیتت را می‌دهیم! چون صلاحیتت رد نشده؛ فقط احراز نشده؟! در ضمن پیشنهاد می‌کنیم خودت انصراف بده که حرف و حدیث درست نشه!»
همه داستان همین بود. البته من هم راضی به انصراف نشدم و همچنان به دنبال…! آیا توضیح اتفاقاتی که واقعاً نمی‌دانم چه توصیفی برایش ارائه دهم، چیزی را تغییر می‌دهد؟! »

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی