[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

جانشین فرمانده کل سپاه: سپاه امروز از هر زمان دیگری مقتدرتر است، روزنامه شیراز نوین

جانشین فرمانده کل سپاه با تأکید بر اینکه سپاه امروز از هر زمان دیگری مقتدرتر است، گفت: رزمندگانی که چهل سال است پشت سر امامین انقلاب اسلامی این مسیر سعادت‌بخش و نورانی را انتخاب کرده‌اند، همچنان بر پیمانشان باقی مانده و به هیچ وجه بر عهدشان خللی وارد نشده است.
به گزارش ایسنا،‌ دریادار پاسدار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه در مراسم تشیع «شهید نقیبی» در یگان ویژه صابرین، گفت: لباس سپاه مقدس‌ترین لباسی است که در طول تاریخ آن را می‌شناسیم؛ زیرا هزاران شهید از بهترین بندگان خدا با این لباس شهید شدند. وی افزود: چهل سال است سپاه با همین لباس در حال پاسداری از انقلاب است. سپاه امروز مقتدر و سرافراز، بیش از هر زمانی با اقتدار و سرافراز است و هر روز که از انقلاب می‌گذرد انقلاب اسلامی سرافرازتر می‌شود.
جانشین فرمانده کل سپاه چهل سال اقتدار و سرافرازی ایران اسلامی را به برکت خون شهدا توصیف و تصریح کرد: شهیدان گرانبهاترین داشته خود را که جان آن‌هاست خالصانه تقدیم کردند، ‌این وضعیت وصف‌ناپذیری است که تا در آن قرار نگیریم نمی‌توان آن را وصف کرد.
وی افزود: ما پاسداران همچنان پای در رکاب انقلاب هستیم و به تبعیت از امامان معصوم (ع) منتظر هستیم تا شهادت نصیب ما هم شود.
دریادار فدوی در ادامه تأکید کرد: اگر همه مستکبرین عالم بخواهند به یک قدرت واحد تبدیل شوند و در مقابل ما قرار گیرند، در هر صحنه‌ای که به‌وجود می‌آید شکست، حقارت و سرافکندگی نصیب آن‌ها می‌شود به دلیل آنکه ما به قدرت الهی متصل هستیم.
جانشین فرمانده کل سپاه در پایان تأکید کرد:  رزمندگانی که چهل سال است پشت سر امامین انقلاب اسلامی این مسیر سعادت بخش و نورانی را انتخاب کرده‌اند، همچنان بر پیمانشان باقی مانده و به هیچ وجه بر عهدشان خللی وارد نشده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی