[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

تصمیم دیوان عدالت درباره انتخابات شورایاری‌ها ملاک عمل است، روزنامه شیراز نوین

رییس سازمان بازرسی کل کشور از ارسال پرونده انتخابات شورایاری‌ها به دیوان عدالت اداری خبر داد و گفت: این پرونده را به دیوان عدالت اداری ارسال کردیم و هر تصمیمی در دیوان گرفته شود، ملاک عمل است.
به گزارش ایسنا، ناصر سراج در رابطه با انتخابات شورایاری‌ها، اظهار کرد: انتخابات شورایاری‌ها چون در قانون نیامده، غیرقانونی است و نباید برگزار شود اما چون برخی مسئولان استناد کردند که برگزاری این انتخابات مصوبه هیئت وزیران را دارد ما بررسی این موضوع را در قالب شکایتی به دیوان عدالت اداری ارسال کردیم.
محسن قائمی‌نسب، مدیر کل حوزه ریاست و روابط عمومی دیوان عدالت اداری هم در رابطه با این موضوع و اعلام نظر دیوان عدالت اداری در این زمینه، گفت: هنوز به مرحله رسیدگی نرسیده و فقط ثبت شکایت شده است.
وی افزود: باید فرآیند قانونی رسیدگی طی شود و نمی‌توان پاسخ دقیق داد.
یادآوری می‌شود رئیس سازمان بازرسی کل کشور ۲۴ تیر امسال هم در نامه‌ای به رؤسای سه قوه و وزیر کشور بر غیرقانونی بودن انتخابات شورایاری‌ها تأکید کرده و خواسته بود اجازه ندهند انتخابات شورایاری‌ها برگزار شود.
قاضی ناصر سراج ۳۰ تیر هم در نمایشگاه الکامپ دوباره تأکید کرد هر هزینه‌ای که در این انتخابات و پس از آن صورت گیرد، هزینه‌کنندگان باید پاسخگو باشند.
قرار است انتخابات شورایاری‌ها جمعه ۴ مرداد برگزار شود و شهرداری تهران هم مکان‌هایی برای تبلیغات نامزدان اختصاص داده و تبلیغات هم انجام شده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی