[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۴
  • دوره جدید

پیمانکاران پاکدست را بکار بگیرید ، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس با حجت‌الاسلام سیدکاظم موسوی، رئیس کل دادگستری فارس دیدار و گفت‌گو کرد.
در این دیدار احمدرضاخسروی، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس، ازهمکاری، تعامل وحمایت‌های همه جانبه دادگستری استان فارس با صنعت برق استان به ویژه در برخورد با متخلفان، سارقان برق و استفاده‌کنندگان غیرمجاز از ماینرها تقدیر و تشکر کرد و گزارشی از خلاصه عملکرد برق‌رسانی و وضعیت پرونده‌های حقوقی شرکت و مشکلات پیش‌رو ارائه نمود. 
وی در ادامه سخنان خود از طرح «دیده‌بان» دادگستری استان فارس و بهره‌گیری ازمشارکت‌های مردمی‌ در راستای پیشگیری از وقوع جرایم و آسیب‌های اجتماعی حمایت کرد و ابراز داشت: شرکت توزیع نیروی برق استان فارس این آمادگی را دارد تا در این طرح با دادگستری استان همکاری و تعامل نزدیک داشته‌باشد.
در بخش دیگری از این نشست، رئیس کل دادگستری استان فارس نیز ضمن تقدیر و تشکر ازعملکرد مثبت شرکت توزیع نیروی برق استان فارس در زمینه برق‌رسانی به شهرها و روستاهای استان، گفت: امروزه اهمیت برق برکسی پوشیده نیست و تلاش‌های فعالان عرصه برق در برق‌رسانی مطمئن و پایدار به سراسر استان به ویژه مناطق گرمسیری استان در این فصل گرما ستودنی و قابل‌تحسین است. 
حجت‌الاسلام موسوی، ضمن ابراز حمایت همه‌جانبه از صنعت برق استان، افزود: دادگستری استان با متخلفان در عرصه برق برخورد جدی کرده و این آمادگی را دارد تا خارج از نوبت نیز به پرونده‌های برق رسیدگی نماید.
این مقام مسئول یادآور شد: شرکت توزیع نیروی برق استان فارس، بایستی درتأیید و انتخاب پیمانکاران طرف قرارداد نهایت دقت و حساسیت را به خرج داده تا انسان‌های پاکدست با مناعت طبع بالا در این حوزه فعالیت داشته‌باشند.
لازم به ذکر است، در این نشست، معاون قضایی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان فارس، مدیر دفترحقوقی و رسیدگی به شکایات و سرپرست دفتر روابط عمومی‌شرکت توزیع نیروی برق استان فارس نیز حضور داشتند. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی